Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Po wyjściu z windy idź przed siebie, aż dotrzesz do olbrzymiej sali, stanowiącej główny hol drugiego poziomu kompleksu Delta. W głębi pomieszczenia znajduje się biurko, któremu uważnie się przyjrzyj (zwłaszcza jego lewej stronie). Poniżej blatu zlokalizowany jest przycisk (#147), który otworzy skrytkę w ścianie i udostępni kilka przedmiotów. Wsiądź do windy, jedź na wyższy poziom i ruszaj w dalszą drogę.

1 - [Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
W pomieszczeniach biurowych znajdziesz PDA należący do Petera Raleigha (#148) oraz mały, oszklony pokój (#149) - [Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

W pomieszczeniach biurowych znajdziesz PDA należący do Petera Raleigha (#148) oraz mały, oszklony pokój (#149). Aby się dostać do tego ostatniego i zainkasować amunicję do karabinu plazmowego, będziesz musiał przesunąć jedno z walających się w okolicy pudeł pod rozbitą szybę. Pod jedną ze ścian w biurze (zaraz koło drzwi) znajdziesz także dwie szafki. Jedna z nich jest otwarta, druga natomiast zablokowana kodem, którego w tej chwili nie znasz - możesz więc udać się w dalszą drogę.

W następnym pomieszczeniu znajdziesz skrzyżowanie (#150). Po bokach znajdują się dwie pary drzwi - w tej chwili zamknięte. Skieruj się na wprost i przebijając się przez pudła i inne przeszkody (#151), przejdź do sali, w której rezyduje ocalały naukowiec. Wysłuchaj co ma do powiedzenia i skorzystaj z umieszczonego na jego biurku panelu, który pozwoli Ci ściągnąć e-maila omawiającego artefakt o nazwie Soul Cube.

4 - [Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
5 - [Opis] Delta Labs - Level 2 South cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry