Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Doom III - poradnik do gry

Doom III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis] Alpha Labs - Sector 2 cz.1 | Doom III poradnik Doom III

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2019

Po wyjściu z windy, podążaj naprzód, eksterminując napotykanych przeciwników. Na tyłach toalety - do której z braku innego, sensownego rozwiązania wkrótce trafisz - znajduje się drabina prowadząca do tunelu wentylacyjnego. Czołgając się, dotrzesz do dalszej części kompleksu.

Wejdź w pierwsze napotkane drzwi, prowadzące do pokoju ochrony (#43). W środku znajdziesz PDA, którego właścicielem był niegdyś Andrew Chin. W pomieszczeniu znajduje się także konsola, pozwalająca zajrzeć za pomocą kamer do różnych części bazy (analizując ostatni obraz z pewnością zauważysz, że w kompleksie znajduje się także żywy naukowiec). Zanim udasz się w dalszą drogę, nie omieszkaj również zajrzeć do dziury w podłodze wyrytej wcześniej przez któregoś z potworów - jest tam ukryty duży Armor.

Po krótkiej wędrówce dotrzesz do korytarza, w którym wybito okno (#44). Musisz spieszyć się z przedostaniem do kolejnych drzwi, gdyż w środku panują takie same warunki jak na zewnątrz a co za tym idzie, możesz umrzeć z braku powietrza.

1 - [Opis] Alpha Labs - Sector 2 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
2 - [Opis] Alpha Labs - Sector 2 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
3 - [Opis] Alpha Labs - Sector 2 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry
W następnym pomieszczeniu zlikwiduj Impa, który stoi na położonej nieco wyżej platformie i cały czas podążaj jedyną dostępną drogą (po drodze zauważysz jeszcze członków drużyny Bravo) - [Opis] Alpha Labs - Sector 2 cz.1 | Doom III - Doom III - poradnik do gry

W następnym pomieszczeniu zlikwiduj Impa, który stoi na położonej nieco wyżej platformie i cały czas podążaj jedyną dostępną drogą (po drodze zauważysz jeszcze członków drużyny Bravo). Zatrzymaj się dopiero po dotarciu do dużej sali, gdzie w rogu pomieszczenia znajduje się sporych rozmiarów maszyna (#45). W tym samym momencie odezwie się sierżant Kelly, który poinformuje Cię, że Twoim zadaniem jest odnalezienie przejścia do trzeciego sektora laboratoriów Alpha.