Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Amunicja i gadżety - jak odnawiać zapasy? Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Ghost of Tsushima odpowiada na pytanie jak uzupełniać zapasy amunicji i gadżetów (strzały, nożyki kunai itp.) oraz generalnie przedmiotów jednorazowego użytku. Dowiesz się również czy możliwe jest wytwarzanie amunicji w grze.

Jedną z ważniejszych informacji na temat uzupełniania zapasów jest to, że Ghost of Tsushima nie zawiera rozbudowanych mechanizmów craftingu - Ghost of Tsushima: Amunicja i gadżety - jak odnawiać zapasy? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Jedną z ważniejszych informacji na temat uzupełniania zapasów jest to, że Ghost of Tsushima nie zawiera rozbudowanych mechanizmów craftingu. Oznacza to, że nie możesz wytwarzać strzał do łuku, nożyków kunai ani innych popularnych odmian amunicji i gadżetów.

Wyjątek to strzałki do dmuchawki, czyli broni dystansowej pozyskiwanej w dalszej fazie kampanii. W tym przypadku zrywanie fioletowych oraz pomarańczowych kwiatów prowadzi do automatycznego wytwarzania strzałek z trucizną i strzałek o charakterze halucynogennym.

Pierwszy sposób pozyskiwania amunicji i gadżetów to rozglądanie się po świecie gry - Ghost of Tsushima: Amunicja i gadżety - jak odnawiać zapasy? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pierwszy sposób pozyskiwania amunicji i gadżetów to rozglądanie się po świecie gry. Poszukiwane zapasy mogą leżeć na widoku, być składowane w skrzyniach oraz znajdować się w kieszeniach poległych wrogów. Dodatkowo w przypadku strzał łatwo możesz uzupełniać ich zapasy wchodząc w interakcje ze stojakami podobnymi do tego z powyższego obrazka.

Postaraj się dokładnie przeszukiwać wszystkie lokacje, w których staczasz walki oraz wykonujesz questy. Za zapasami rozglądaj się nie tylko wewnątrz namiotów i budynków, ale również na otwartej przestrzeni.

Drugi sposób zdobywania amunicji oraz gadżetów to dokonywanie zakupów u traperów, którzy są jedną z odmian handlarzy w świecie gry - Ghost of Tsushima: Amunicja i gadżety - jak odnawiać zapasy? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Drugi sposób zdobywania amunicji oraz gadżetów to dokonywanie zakupów u traperów, którzy są jedną z odmian handlarzy w świecie gry.

Za przedmioty jednorazowego użytku płaci się u traperów zapasami. Niestety pojedyncza strzała czy pojedynczy gadżet mogą kosztować kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sztuk zapasów. Na pozyskiwanie amunicji i gadżetów w ten sposób najlepiej więc decydować się tylko jeśli wyczerpałeś wszystkie zapasy, a czeka cię jakaś większa misja czy starcie z bossem. W przeciwnym razie najlepiej jest po prostu więcej niż zazwyczaj badać świat gry i rzadziej korzystać z łuku.