Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Mistrz miecza - trofeum, jak zdobyć Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Ghost of Tsushima możesz znaleźć dokładny opis zdobycia trofeum Mistrz miecza - The Perfect Storm. Trofeum to jest nagrodą za ulepszenie w 100% miecza / katany głównego bohatera. Poniżej znajdziesz informacje jak sprostać tym wymaganiom.

Jin przez całą grę będzie korzystał z tego samego miecza - Ghost of Tsushima: Mistrz miecza - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Jin przez całą grę będzie korzystał z tego samego miecza. Jest to katana rodu Sakaiów (Sakai Katana), którą zdobywa się w prologu kampanii.

Ważna uwaga - W trakcie przechodzenia gry będziesz odnajdywał lub otrzymywał zestawy do ozdabania miecza - Sword Kits. Nie są to zupełnie nowe katany. Każdy odnaleziony zestaw pozwala na zmianę wyglądu katany oraz sztyleta tanto. Statystyki broni nie są resetowane i nie musisz ulepszać katany od początku.

Na potrzeby ulepszania katany musisz odwiedzać zbrojmistrzów - Swordsmiths - Ghost of Tsushima: Mistrz miecza - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Na potrzeby ulepszania katany musisz odwiedzać zbrojmistrzów - Swordsmiths. Odnajduje się ich w wielu miejscach na mapie, przede wszystkim w większych świątyniach i wioskach zamieszkiwanych przez wielu NPC-ów. Każdy zbrojmistrz oferuje te same usługi.

Do wykonania każdego ulepszenia potrzebne są zapasy oraz materiały do craftingu - Ghost of Tsushima: Mistrz miecza - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Do wykonania każdego ulepszenia potrzebne są zapasy oraz materiały do craftingu. Wymagania te będą niestety rosły wraz z każdym poziomem i na potrzeby odblokowania trofeum musisz dokonać upgrade'u katany aż na 7 poziom.

Najbardziej problematyczny składnik do craftingu to złoto - Ghost of Tsushima: Mistrz miecza - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Najbardziej problematyczny składnik do craftingu to złoto. Jest to bardzo rzadki materiał. Najlepszy sposób na pozyskiwanie złota to odbijanie lokacji kontrolowanych przez Mongołów. Po najechaniu kursorem na lokację na mapie świata możesz dowiedzieć się o nagrodach przewidzianych za jej przejęcie. Rozglądaj się za tymi lokacjami, w których złoto jest właśnie jedną z nagród.