Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Kaede - boss, jak pokonać Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Ghost of Tsushima znajdziesz opis walki z bossem Kaede - pojawia się ona w misji pobocznej Legenda Tadayoriego (The Legend of Tadayori).

Kaede zaatakuje Cię, gdy dotrzesz do miejsca wskazanego na mapie - Ghost of Tsushima: Kaede - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Kaede zaatakuje Cię, gdy dotrzesz do miejsca wskazanego na mapie. Dokładną lokalizację tego obiektu znajdziesz na stronie poradnika poświęconej solucji opowieści Legenda Tadayoriego.

Jako, że Kaede dzierży w dłoni miecz ciężko będzie Ci się od niej odsunąć - Ghost of Tsushima: Kaede - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Jako, że Kaede dzierży w dłoni miecz ciężko będzie Ci się od niej odsunąć. Nie spodziewaj się walki z dystansu. Musisz stanąć z nią twarzą w twarz.

Przede wszystkim unikaj jej ataków - Ghost of Tsushima: Kaede - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Przede wszystkim unikaj jej ataków. Jest szybka i agresywna. Każde Twoje potknięcie wykorzysta od razu. Pamiętaj, aby trzymać gardę, a atakować jedynie w momentach, gdy jesteś pewny, że Twoja rywalka nie planuje ciosu.

Wykorzystuj momenty, gdy straci swoją wytrzymałość i opuści gardę - Ghost of Tsushima: Kaede - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Wykorzystuj momenty, gdy straci swoją wytrzymałość i opuści gardę. Od razu atakuj ją serią ciosów, które szybko pozbawią ją punktów zdrowia.

Pamiętaj, że ta walka nie prowadzi do śmierci przeciwniczki. Gdy zabierzesz jej wszystkie punkty zdrowia Kaede przerwie pojedynek i zacznie z Tobą normalnie rozmawiać.