Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Głaz płodności/Rock of Fertility - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Głaz płodności (Rock of Fertility).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP sztuk srebra.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz kłócące się małżeństwo - Assassins Creed Valhalla: Głaz płodności/Rock of Fertility - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz kłócące się małżeństwo. Powodem kłótni jest fakt, że mężczyzna nie chce pomóc swojej żonie w sprawdzeniu pewnego mitu. Kobieta zdradzi Ci historię na temat głazu o wielkiej mocy - gdy kobieta spędzi przy nim noc, natychmiast zachodzi w ciążę.

Kobieta chce to sprawdzić i prosi Cię o ochronę w trakcie podróży - po drodze natkniecie się na kilka wilków - Assassins Creed Valhalla: Głaz płodności/Rock of Fertility - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kobieta chce to sprawdzić i prosi Cię o ochronę w trakcie podróży - po drodze natkniecie się na kilka wilków. Gdy będziesz na miejscu okaże się, że kamień płodności to wierutna bzdura, a misja dobiegnie końca.