Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Obiecująca wyprawa (Well-Traveled). W tym zadaniu musicie odpieczętować studnię. To zagdka logiczna, którą dokładnie opisaliśmy.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Obiecująca wyprawa (Well-Traveled).

Mężczyzna, który zwie się Konstruktorem, obiecuje zapewnić Asgardowi ochronę przed wrogami w zamian za wodę ze Studni Urd.

Nagroda za wykonanie misji: 3 400 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dotrzyj do Studni Urd (Reach the Well of Urdr)

Udaj się do wejścia do Studni Urd, a następnie zejdź pod ziemię - Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do wejścia do Studni Urd, a następnie zejdź pod ziemię. Żeby przejść do dalszej części tej lokacji nakieruj wiązkę światła w taki sposób, by trafiła w drugie urządzenie i otworzyła przejście. Idź dalej w głąb jaskini.

W obszernej grocie trafisz na Tyra, który z niepokojem wypowiada się na temat prośby Konstruktora - Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W obszernej grocie trafisz na Tyra, który z niepokojem wypowiada się na temat prośby Konstruktora. Studnia Urd jest dobrze zapieczętowana i będziesz musiał rozwiązać logiczną zagadkę, by się do niej dostać.

Odpieczętuj studnię (Unseal the Well)

Jeśli chcesz, możesz samodzielnie spróbować odpieczętować Studnię Urd - Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli chcesz, możesz samodzielnie spróbować odpieczętować Studnię Urd. Jeśli jednak potrzebujesz małej pomocy, przygotowaliśmy dokładny opis tej zagadki wraz z filmikiem instruktażowym, w którym pokazujemy, jak tego dokonać.

Gdy Studnia Urd zostanie otwarta, zeskocz na sam dół i zaczerpnij nieco wody, by aktywować przerywnik filmowy - Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy Studnia Urd zostanie otwarta, zeskocz na sam dół i zaczerpnij nieco wody, by aktywować przerywnik filmowy. Po rozmowie z Tyrem wskocz do wody, zanurkuj i opuść jaskinię.

Gdy wypłyniesz na powierzchnię porozmawiaj z Lokim - Assassins Creed Valhalla: Obiecująca wyprawa/Well-Traveled - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy wypłyniesz na powierzchnię porozmawiaj z Lokim. Bóg oszustwa jest bardzo zainteresowany stanem wody w Studni Urd i zachowuje się co najmniej podejrzanie. Po rozmowie misja dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymasz 3 400 XP.