Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Dawne rany/Old Wounds - ważny wybór Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Essexe - ważny wybór

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis ważnego wyboru w regionie Essexe, który będziesz musiał podjąć w misji Dawne rany (Old Wounds).

Wybór ma miejsce w końcowym etapie misji Dawne rany. Gdy wraz z Rollo wracacie do jego obozu zastajecie tam jedynie pobojowisko: zwłoki zabitych wojowników i dwoje związanych jeńców. Po reszcie Normanów nie ma śladu. Ktoś zdradził Rolla i Eivor musi dowiedzieć się kto to był. W gronie podejrzanych są Gerhild i Lork.

Zdrajcą jest Gerhild i świadczą o tym liczne dowody - Assassins Creed Valhalla: Dawne rany/Old Wounds - ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zdrajcą jest Gerhild i świadczą o tym liczne dowody.

  1. W obozie jest wystarczająco jedzenia, by wyżywić całą załogę przez kilka dni więc oboje kłamią na temat polowania. Rollo mówi, że Gerhild jest strasznym łowcą i mocno się zdziwił, że Gerhild mogła udać się na polowanie. Nie powiedział tego w przypadku Lorka;
  2. Lork powiedział, że złożył przysięgę ojcu Rolla i gdyby chciał go wykończyć zrobiłby to już dawno;
  3. Kryjówka w wysokiej trawie potwierdza alibi Lorka - mężczyzna mógł schować się tam w momencie, gdy nadeszli Sasi;
  4. Gerhild jest zazdrosna o Rolla i twierdzi, że zaniedbuje swoich ludzi poprzez sypianie z wrogiem;
  5. Lork ze swojej kryjówki widział jak Gerhild rozmawia z Sasem - możliwe, że chodzi o rzekomego kochanka o którym kobieta wspomniała w czasie rozmowy.

Wybór złego zdrajcy - konsekwencje

Jeśli wytypujesz złego zdrajcę i Gerhild przeżyje, w późniejszym czasie spróbuje utrudnić Estrid ucieczkę do Francji - Assassins Creed Valhalla: Dawne rany/Old Wounds - ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli wytypujesz złego zdrajcę i Gerhild przeżyje, w późniejszym czasie spróbuje utrudnić Estrid ucieczkę do Francji. Gdy żołnierze zaczną strzelać, jedna strzała trafi Estrid w bok. Kobieta zostanie ciężko ranna, ale przeżyje i odpłynie z Anglii.

Jeśli wytypujesz złego zdrajcę i zamiast Gerhild zginie Lork, Rollo nie zmieni swojego nastawienia do Eivora. Mężczyzna zostanie lojalny wobec Klanu Kruka, a w późniejszym czasie dołączy do jego ekipy łupieżców.