Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Ścigany/Hunted - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Ścigany (Hunted). Część tego zadania ma ograniczenie czasowe. List musicie spalić przed zmierzchem, nie warto odkładać tego na później.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Ścigany (Hunted).

Eivor oszczędził Leofritha, a ten w ramach wdzięczności wyjawił mu informacje na temat Zelotów (Zealot) i notatki, która zagraża jego życiu. Eivor musi udać się na teren Venonis, by zniszczyć dokument.

Na wykonanie tego zadania masz określoną ilość czasu. Notatka musi zostać zniszczona przed zmierzchem. Niestety może zdarzyć się tak, że po przelogowaniu gry będzie już inna pora dnia, a możliwość zniszczenia listu przepadnie więc nie odkładaj tego zadania na później.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Na miejsce najlepiej jest dostać się korzystając z opcji szybkiej podróży - Assassins Creed Valhalla: Ścigany/Hunted - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Spal zlecenie zabójstwa w Venonis (Burn the kill order at Venonis)

Na miejsce najlepiej jest dostać się korzystając z opcji szybkiej podróży. Gdy będziesz już w Venonis będziesz musiał zlokalizować posąg o którym wcześniej mówił Leofrith.

Dokładna lokacja nie jest widoczna na mapie, ale wystarczy że stojąc na punkcie synchronizacji obrócisz się w kierunku widocznym na powyższym obrazu, a łatwo zlokalizujesz posąg o którym mówił Leofirth - Assassins Creed Valhalla: Ścigany/Hunted - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dokładna lokacja nie jest widoczna na mapie, ale wystarczy że stojąc na punkcie synchronizacji obrócisz się w kierunku widocznym na powyższym obrazu, a łatwo zlokalizujesz posąg o którym mówił Leofirth.

Podejdź do notatki, a następnie przeczytaj ją, by zniszczyć dokument - Assassins Creed Valhalla: Ścigany/Hunted - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Podejdź do notatki, a następnie przeczytaj ją, by zniszczyć dokument. W ramach nagrody otrzymasz 1 700 XP.

Od tego momentu Zeloci nie będą aktywnie na Ciebie polować lecz wciąż pozostają groźnymi przeciwnikami, którzy mogą zaatakować, gdy znajdziesz się w pobliżu.