Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Beowulf - rola w produkcji, kim jest? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje o misji Legenda o Beowulfie (The Legend of Beowulf). Dowiecie się kim jest tytułowa postać oraz jak dotrzeć do zadania.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Poniższa strona poradnika do AC Valhalla przybliży Ci kim jest Beowulf i jaką rolę pełni w produkcji Ubisoftu.

Historia Beowulfa

Beowulf to bohater poematu heroicznego o tym samym tytule. Jest on jednym z najstarszych zachowanych dzieł literatury staroangielskiej i opisuje pradzieje Skandynawii. Dzieło to zostało spisane około 1000 roku.

Heros pochodził z terenów dzisiejszej Szwecji i wsławił się pokonaniem pustoszącego Danię strasznego potwora Grendela i jego matki. Za sprawą swoich osiągnięć, po powrocie do ojczyzny - Gautlandii - Beowulf został koronowany na króla. Bohater władał krainą przez 50. lat, do momentu, gdy stanął do walki ze smokiem, którego niechcący zbudził jeden z poddanych nie obudził smoka. Chociaż, udało mu się go pokonać, to zmarł od poniesionych obrażeń.

AC Valhalla: Rola Beowulfa

Aby zobaczyć w grze Beowulfa musisz zakupić przepustkę sezonową do Assassins Creed Valhalla - Assassins Creed Valhalla: Beowulf - rola w produkcji, kim jest? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Aby zobaczyć w grze Beowulfa musisz zakupić przepustkę sezonową do Assassin's Creed Valhalla. Dzięki temu otrzymasz dostęp do dodatkowego zadania o nazwie The Legend of Beowulf.

Rozpoczęcie misji

Rozpocząć tę misję możesz dopiero po dotarciu do Anglii. Gdy rozbudujesz osadę otrzymasz list, który będziesz czekać na Ciebie w pokoju. Sunniva opisał plotki o zwierzętach, którzy okaleczają ludzi, w okolicy Wschodniej Anglii. To okazja dla Ciebie, aby zdobyć dodatkowe punkty oraz wzmocnić siły swojego klanu.

Twoim zadaniem jest odszukanie Wulfhilda we Wschodniej Anglii, a następnie czeka Cię kilka zadań, które będą dotyczyć tej przejmującej historii.

Zalecany poziom

Warto podejść do tego zadania posiadając 60 poziom - Assassins Creed Valhalla: Beowulf - rola w produkcji, kim jest? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Warto podejść do tego zadania posiadając 60 poziom. Dzięki temu przeciwnicy nie będą dla Ciebie problemem, a ty nie stracisz nerwów na bieganiu za leczeniem oraz umieraniu przy co trudniejszych starciach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zdobywaniu punktów doświadczenia zerknij na stronę - Doświadczenie - jak szybko zdobywać?