Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Rozwój, drzewka umiejętności Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla to komplet informacji o rozwoju bohatera. Dowiecie się jak: zwiększać moc postaci, odblokowywać nowe zdolności, zdobywać punkty rozwoju i jak statystyki Eivor wpływają na ekwipunek.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz komplet informacji na temat rozwijania głównego bohatera. Dowiesz się jak zdobywać punkty rozwoju, jakie są główne archetypy bohatera, jak zwiększać moc Eivora, jak odblokowywać zdolności oraz jak duży wpływ na statystyki bohatera ma jego ekwipunek.

Umiejętności i moc Eivora

Siłę bohatera gry Assassins Creed Valhalla opisuje przede wszystkim jego współczynnik Mocy - Assassins Creed Valhalla: Rozwój, drzewka umiejętności - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Siłę bohatera gry Assassin's Creed Valhalla opisuje przede wszystkim jego współczynnik Mocy. Informacje na temat aktualnej wartości Mocy możesz odczytać m.in. w zakładce umiejętności w menu pauzy.

Każdy region w świecie gry posiada sugerowany poziom mocy - jest to podpowiedź jak bardzo powinieneś rozwinąć moc Eivora zanim zajmiesz się questami i aktywnościami z tego regionu. Nie musisz na szczęście czekać dokładnie do momentu zrównania się z zalecaną mocą i możesz rozpocząć eksplorację terytorium nawet jeśli masz aktualnie trochę niższą moc. Mechanikę tę dokładniej opisaliśmy na stronie Sugerowana moc regionu w rozdziale FAQ.

Pojedynczy napotykani przeciwnicy mogą być silniejsi od mocy regionu, w którym przebywają. Dotyczy to m.in. fanatyków czy legendarnych zwierząt. Musisz mieć tego świadomość i sprawdzać czy nad głową przeciwnika nie znajduje się ikona czaszki lub informacja o wyższym współczynniku mocy.

Rozwój postaci związany jest z gromadzeniem punktów umiejętności, które można też nazwać punktami rozwoju - Assassins Creed Valhalla: Rozwój, drzewka umiejętności - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rozwój postaci związany jest z gromadzeniem punktów umiejętności, które można też nazwać punktami rozwoju. 2 punkty umiejętności możesz otrzymać za każdym razem gdy główny bohater awansuje na wyższy poziom doświadczenia. Dodatkowo pojedyncze punkty rozwoju możesz pozyskiwać dzięki zaliczaniu niektórych opcjonalnych lokacji, np. kopczyków czy Skarbów Brytanii.

Moc Eivora zwiększa się poprzez wydawanie punktów umiejętności na drzewku rozwoju. Liczą się tylko i wyłącznie wydane punkty. Jeśli masz jakieś niewydane punkty "w zapasie", to parametr mocy nie zwiększy się dopóki ich w jakiś sposób nie zużyjesz.

Wydawanie punktów rozwoju na drzewku umiejętności nie jest procesem nieodwracalnym. Gra bardzo ułatwia cofanie swoich wcześniejszych decyzji - możesz wyjąć punkt rozwoju z wybranego wcześniej slotu umiejętności lub zresetować całe drzewko umiejętności. Jest to świetny sposób na zbudowanie głównego bohatera od podstaw stawiając na inny build (np. bardziej nastawiony na inny styl gry). Nie trzeba płacić za reset umiejętności i można go dokonywać dowolną ilość razy.

Na drzewku znajdują się główne umiejętności oraz premie do statystyk - Assassins Creed Valhalla: Rozwój, drzewka umiejętności - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na drzewku znajdują się główne umiejętności oraz premie do statystyk. Niezależnie od rodzaju pozycji na drzewku jej odblokowanie kosztuje zawsze 1 punkt umiejętności. Jedynym ograniczeniem jest to, że możesz kupować tylko te umiejętności i premie statystyk, które są połączone z już zakupionymi. Nie możesz więc np. od razu zakupić oddalonej umiejętności z drzewka.

Główne umiejętności odblokowują nowe rodzaje ataków i ruchów. Eivor może nauczyć się np. wykonywania serii 2 zabójstw, spowalniania czasu w momencie wykrycia przez przeciwnika, czy specjalnego ataku wykonywanego ze sprintu. Główne umiejętności nie zużywają adrenaliny, aczkolwiek mogą wyczerpywać pasek staminy.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie