Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Graveyard Keeper
Mapa Graveyard Keeper
Powiększ mapę

Mapa i lokalizacja NPC w Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

Legenda Mapa Graveyard Keeper

Przygotowaliśmy mapę, na której zaznaczyliśmy wszystkie lokacje w grze Graveyard Keeper, aby łatwiej było odnaleźć ci się w otoczeniu. Opisaliśmy również poszczególne postaci, aby ułatwić ci rozgrywkę.

Vineyard

Aby zdobyć dostęp do winnicy musisz odblokować ogród oraz otworzyć przejście do Witch Hill. Jednak jeśli pragniesz używać workbench musisz wypełnić zadanie dla Inkwizytora, wystarczy, że przyniesiesz mu 10 win ze srebrną gwiazdką wymaganych w misji.

Inquisitor przybywa co tydzień, w każdy Day of Wrath. Po raz pierwszy spotkasz go w drodze do Witch Hill podczas pierwszego Day of Wrath. Wspólną znajomość zaczniecie od pogawędki, spyta cię ona o twoje zamiary, a potem wpuści cię na teren Witch Hill. Wtedy już będziesz mógł dostać się do Vineyard.

Clotho

Clotho to wiedzma mieszkająca na bagnach. Da ci ona Alchemy workbench, Hand mixer oraz Alchemy Mill. Możesz u niej kupić również składniki do eliksirów oraz przepisy na potiony i przyprawy.

Episcop

Episcop to pierwsza postać jaką poznajesz w grze. Zajmuje się on cmentarzem oraz kościołem. Da ci on również pierwszą misję, która będzie polegała na odnowieniu cmentarza. Jeśli go odnowisz odblokujesz kościół.

Inquisitor

Inquisitor przybywa co tydzień, w każdy Day of Wratha. Po raz pierwszy spotkasz go w drodze do Witch Hill podczas pierwszego Day of Wratha. Będziesz mógł z nim współpracować bądź sprzeciwić się jego zdaniu.

Miller

Miller pracuje przy młynie. Aby rozpocząć współpracę z nim musisz najpierw naprawić młyn, inaczej będzie cię zbywał mówiąc, że nic nie może zrobić. Możesz jednak z nim handlować bez zdobywania z nim punktów przyjaźni.

Farmer

U farmera możesz kupić nasiona, warzywa oraz owoce. Jeśli nie masz z nim 80 punktów przyjaźni chowa się na noc do chaty. Na starcie posiada 3 srebrne monety, codziennie zdobywa 10 brązowych.

Cory

Cory to inżynier i kamieniarz, znajduje się zaraz nad The Beekeeper. Jeśli nie masz z nim 80 punktów przyjaźni chowa się na noc do chaty. W ciągu dnia sprzedaje ci kamienie i wyroby z kamienia. Na starcie posiada 5 srebrnych monet, codziennie zdobywa 10 brązowych.

The Beekeeper

The Beekeeper sprzedaje produkty z pasieki oraz pszczoły. Są to bardzo drogie przedmioty, warto więc abyś zarobił zanim go odwiedzisz.

Adam

Adam zajmuje się wyrobami garncarskimi. Możesz u niego kupić Ceramic bowls, Ceramic jug i Porcelain pitcher.

Woodcutter

U Woodcuttera nie możesz niczego zakupić. Ma on jednak dla ciebie misję. Pragnie od żelaznego topora. Jeśli ponownie z nim pomówisz możesz oddać mu zwykły topór. Da ci on przepisy na Lasagna i Paste.

Tress

Cory znajduje się pod Woodcutterem. Jeśli nie masz z nim 80 punktów przyjaźni chowa się na noc do chaty. W ciągu dnia sprzedaje drewno i wyroby z niego. Na starcie posiada 5 srebrnych monet, codziennie zdobywa 10 brązowych.

Shephard

Shephard to mąż Rose. Można u niego kupić Peat w cenie 2 brązowych monet.

Rosa

Rosa to żona Shepharda. Sprzedaje ona produkty mleczne - butter, cheese, bucket of milk i jug of milk.

Merchant

Merchant to handlarz pojawiający się raz w tygodniu w Day of Gluttony. Uwielbia on dobre jedzenie i jest w stanie każde od ciebie odkupić. Pragnie on założyć z tobą firmę, a potem chce, aby firma rozrastała się.

Krezvold

Krezvold to kowal mieszkający na wschodzie wioski. Sprzedaje on sprzęty, surowce oraz ostrzałki. Możesz u niego zakupić nowy sprzęt. Jest to jednak nieopłacalne. Chowa się do domu zaraz po zachodzie słońca.

The Gypsy Baron

The Gypsy Baron mieszka przy morzu. Nie rusza się stamtąd, ponieważ most się zepsuł. Ma dla ciebie misje, pragnie abyś przyniósł mu 4 Quality Fish Fillet (zmiana nazwy od wersji +1.0).

Dig

Dig mieszka poza centrum miasta. Sprzedaje wyroby z konopi. Chowa się na noc do swojego namiotu. Jednak aby rozpocząć rozmowę z nim musisz załatwić dla niego 5 miodów.

Astrologer

Astrologer czeka na ciebie w Sloth Day pod Lighthouse at Sealight. Na samym początku podaruj mu czaszkę wyjętą ze zwłok, a da ci klucz dla Snake

The Lighthouse Keeper

The Lighthouse Keeper to sprzedawca zajmujący się rybami. Możesz kupić u niego ryby, przynętę oraz wędki.

The Dead Horse

W knajpie nazwanej The Dead Horse przebywają 3 postaci, z którymi możesz wejść w interakcję.

Ms. Charm - czeka na ciebie w Lucy Day w The Dead Horse. Dla niej będziesz musiał zdobyć naszyjnik oraz perfumy.

Vegner - Vegner próbuje zaimponować Ms. Charm poezją, potrzebuje od ciebie atramentu oraz papieru,

Horadric - to kupiec, u którego możesz zaopatrzać się w żywność oraz podstawowe surowce, dodatkowo możesz sprzedawać mu Burial certificates za 150 monet,

Miss Chain - to żona Horadrica, możesz zakupić u niej przepisy. Gdy dostaniesz zadanie dotyczące perfum musisz udać się do Miss Chain i odebrać od niej potrawy dla Clotho, jest to ważna cześć misji.