Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rodzaje pieniędzy i handel w grze Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper ważnym elementem są pieniądze. Możesz je zdobyć sprzedając zbiory, cenne przedmioty albo wykonując zadania. Pieniądze przydają się w grze Graveyard Keeper do kupowania przedmiotów potrzebnych do misji.

Handel

Handel w grze opiera się na ciekawej mechanice. Każdy NPC, który prowadzi własną działalność oferuje ci możliwość zakupienia i sprzedaży u niego surowców bądź narzędzi.

Na screenie powyżej ukazaliśmy jak wygląda handel w grze - Rodzaje pieniędzy i handel w grze Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Na screenie powyżej ukazaliśmy jak wygląda handel w grze. Na dole okienka z handlem pokazana jest zasobność portfela zarówna gracza oraz handlarza. Oznacza to, że handlarz nie możesz odkupić od ciebie przedmiotów za większą ilość pieniędzy niż ma w portfelu.

Opłaca się sprzedawać przerobione surowce - Rodzaje pieniędzy i handel w grze Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry
Opłaca się sprzedawać przerobione surowce

Każdy przedmiot u handlarza ma swoją cenę. Jest ona ukazana nad przedmiotem. Łatwo, więc ocenić czy warto zakupić lub sprzedać dany przedmiot.

Pieniądze

W grze występują 3 rodzaje pieniędzy - brązowe, srebrne i złote - Rodzaje pieniędzy i handel w grze Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze występują 3 rodzaje pieniędzy - brązowe, srebrne i złote. Warto, więc dokładnie przyglądać się ceną produktów, aby nie przepłacić.

  1. 100 brązowych monet daje 1 srebrną,
  2. 100 srebrnych monet daje 1 złotą.