Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady na start w grze Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

Nauczeni własnymi błędami przygotowaliśmy dla was kilka porad, które ułatwią wam rozgrywkę. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z grą Graveyard Keeper to strona właśnie dla was. Mamy tutaj garść informacji dzięki, którym szybko rozwiniecie postać oraz jej otoczenie.

Dbaj o drzewko technologii

W trakcie wykonania codziennych zadań zbierasz Green i Red pointsy, służą one do zdobywania nowych technologii - Porady na start w grze Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W trakcie wykonania codziennych zadań zbierasz Green i Red pointsy, służą one do zdobywania nowych technologii. Klikając klawisz T rozwijasz drzewko technologii. W nim znajdziesz wiele nowych technologii odpowiadających za rozwój wiary, farmy, narzędzi itp. Pamiętaj o tym, aby stale rozdawać te punkty.

Zbieraj surowce!

Nie przebiegaj koło drzew ani skał obojętnie. Każdy surowiec się przyda. Spożytkuj dzień na zbieranie i ciosanie drewna, aby ułatwić sobie kolejne rozbudowy. Najlepiej zapasy umieść w skrzyni, aby na ostatnią chwilę nie musieć biegać po okolicy i ścinać drzewa.

Dbaj o cmentarz

Na samym początku rozgrywki skup się na rozwoju technologii, narzędzi i napraw swój cmentarz - Porady na start w grze Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Na samym początku rozgrywki skup się na rozwoju technologii, narzędzi i napraw swój cmentarz. Gdy to zrobisz Episcop pozwoli ci wejść do kościoła, a to zapewni ci punkty wiary potrzebne do kolejnego rozwoju.

Nie zostawiaj rzeczy na ostatnią chwilę

Wiele questów od specjalnych NPC wymaga dużej ilości spędzonego przy nich czasu. Nie zostawiaj, więc rzeczy na ostatnią chwilę i zaraz po zdobyciu questa staraj się sprostać jego wymaganiom. Jeśli będziesz czekać do ostatniego dnia może wydarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które spowodują, że nie będziesz mógł wykonać zadania.

Wysłuchuj porad innych

Każda postać przekazuje ci cenne informacje. Nie przeklikuj dialogów, a staraj się w nie wsłuchać, dzięki temu łatwiej będzie ci wykonywać zadania.

Zacznij od sadzenia marchewek

Gdy dorobisz się pozwolenia na farmę pobiegnij do farmera i kup nasiona marchwi - Porady na start w grze Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Gdy dorobisz się pozwolenia na farmę pobiegnij do farmera i kup nasiona marchwi. One przydadzą ci się jako pierwsze, ponieważ osioł w pewnym momencie nie będzie chciał już pracować za darmo. Za każdy jego przyjazd będziesz musiał zapłacić 5 marchewek. Opłaca się, więc pierw posadzić marchew, aby potem mieć jej pod dostatkiem.

Uważaj na stan ciał

Po przyjedzie osła od razu zabierz od niego zwłoki. Jeśli tego nie zrobisz będą one gniły na drodze przez co będą w bardzo złym stanie, a ich zły stan obniża jakość cmentarza.

Rozwijaj się

Od samego początku twórz nowe przedmioty, sprzęty oraz technologie. Gdy tylko zdobędziesz nowe plany twórz nowy sprzęt, dzięki temu będziesz szybko się rozwijać i oddawać misje innym bohaterom.

Bądź towarzyski, rozmawiaj ze wszystkimi!

Wiele postaci ma dla ciebie questy. Jeśli spotkasz kogoś z kim możesz porozmawiać postaraj się poświęcić mu chwilę. Możliwe, że ma dla ciebie cenną informację lub przedmiot. Warto też mieć zebrane wszystkie questy, ponieważ nigdy nie wiadomo co wpadnie ci w ręce, możliwe, że akurat rzecz do questa.

Naprawiaj rzeczy najszybciej jak się da

W mieście znajduje się wiele zepsutych rzeczy, takich jak mosty, przejścia i budowle. Postaraj się jak najszybciej je naprawić, aby uzyskać możliwość przejścia do kolejnych lokacji.

Kładź się wcześnie spać

Kładź się spać w okolicach zachodu słońca. Dzięki temu nie zmarnujesz połowy kolejnego dnia na odsypianie, a żaden NPC ci nie zniknie, gdy do niego podbiegniesz.