Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć olej dla osła w misji gry Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Od początku gry Graveyard Keeper osioł będzie przywoził ci zwłoki na cmentarz. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoją pracę, teren oraz kościół. W pewnym momencie gry jednak osioł przestanie już przywozić ci ciała. W zamian za kolejne zwłoki będzie chciał od ciebie 10 marchewek za drogę oraz naoliwienia kół.

Marchewki możesz zakupić w karczmie The Dead Horse bądź wychować - Jak zdobyć olej dla osła w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Marchewki możesz zakupić w karczmie The Dead Horse bądź wychować. Wyhodowanie marchewek jest bardziej opłacalne, ponieważ przynajmniej raz w tygodniu osioł zabierze ci 10 sztuk marchwi.

Dokładny opis tworzenia farmy oraz warzyw znajdziesz na stronie poświęconej zbiorom.

Zdobycie oleju dla osła jest jednak znacznie prostsze, choć można go zdobyć tylko w jeden sposób - Jak zdobyć olej dla osła w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Zdobycie oleju dla osła jest jednak znacznie prostsze, choć można go zdobyć tylko w jeden sposób. Aby zdobyć olej musisz udać się do postaci znanej Dig. Siedzi ona w namiocie i handluje produktami pochodzenia roślinnego. Miejsce przebywania postaci zaznaczone jest na screenie powyżej.

Po zdobyciu surowców udaj się do osła i mu je oddaj. Dzięki temu zapewnisz sobie kolejne dostawy ciał.