Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozbudować sklepy w Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper możesz handlować z różnymi NPC. Większość sprzedawców (Clotho, Farmer, Horadric, Astrolog, Cory, Tress, Merchant, Krezvold, Dig, The Lighthouse Keeper, Adam) posiadają 2 lub 3 poziomy swoich sklepów. Poziomów nie posiadają Rose, Shepard oraz The Beekeeper.

Poziomy te możesz rozwijać, aby móc zdobyć jeszcze lepsze i tańsze przedmioty. Przygotowaliśmy listę wskazówek dzięki, którym łatwo odblokujesz sklepy.

Aby ocenić poziom sklepu musisz wejść w interakcje z handlarzem i przyjrzeć się elementowi ukazanemu na screenie powyżej - Jak rozbudować sklepy w Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby ocenić poziom sklepu musisz wejść w interakcje z handlarzem i przyjrzeć się elementowi ukazanemu na screenie powyżej.

Sprzedawaj swoje przedmioty

W grze Graveyard Keeper możesz sprzedawać zdobyte przez siebie surowce oraz stworzone narzędzia - Jak rozbudować sklepy w Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper możesz sprzedawać zdobyte przez siebie surowce oraz stworzone narzędzia. Wystarczy, że udasz się do odpowiedniego sklepu i zaoferujesz sprzedawcy swój towar. Im więcej sprzedasz swoich rzeczy, tym szybciej dostaniesz się na kolejny poziom sklepu.

Wypełniaj misję dla sprzedawców

Sprzedawcy w miasteczku mają dla ciebie wiele zadań - Jak rozbudować sklepy w Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Sprzedawcy w miasteczku mają dla ciebie wiele zadań. Im częściej będziesz dla nich pracować tym bardziej będą cię lubić, a im bardziej będą cię lubić tym chętniej będą dawać ci nowe, lepsze przedmioty.

Kupuj, kupuj i jeszcze raz kupuj

Sprzedawcom chodzi o zysk - Jak rozbudować sklepy w Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Sprzedawcom chodzi o zysk. Im więcej przedmiotów u nich zakupisz tym szybciej dostaniesz się do nowego poziomu sklepu.