Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować skrót do miasta w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Podróż w grze Graveyard Keeper trwa bardzo długo, ponieważ ruchy postaci są strasznie powolne. Podróż do miasta może trwać nawet kilka godzin, ponieważ przejście po polach i bagnach jest bardzo długie. Drogę do miasta można jednak skrócić i to już w pierwszych dniach rozgrywki. Podamy dokładny opis czynności, które należy wykonać, aby otworzyć skrót do miasta.

Przejście do miasta znajdziesz w podziemiach, pod domem - Jak odblokować skrót do miasta w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Przejście do miasta znajdziesz w podziemiach, pod domem. Aby otworzyć przejście musisz posiadać 4 simple iron part, 2 wooden plank i wood wedge.

Aby jednak stworzyć Woodem plank oraz wood wedle musisz odblokować dwie technologie - firewood i woodworking - Jak odblokować skrót do miasta w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby jednak stworzyć Woodem plank oraz wood wedle musisz odblokować dwie technologie - firewood i woodworking. Znajdują się one w gałęzi bulding. Dzięki temu stworzysz te części.

Potem udaj się do kowala - Jak odblokować skrót do miasta w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Potem udaj się do kowala. Tam możesz kupić Simple iron parts albo wykonać dla niego misję. Jeśli przyniesiesz mu 2 części z slime da ci on 5 simple iron parts.

Ze wszystkimi surowcami udaj się do podziemi i otwórz przejście - Jak odblokować skrót do miasta w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Ze wszystkimi surowcami udaj się do podziemi i otwórz przejście. Potem udaj się w prawą stronę, aż do końca i wejdz po drabinie na górę. Pojawisz się w centrum.