Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lochy i dungeony w Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper możesz dostać się do dungeonu, aby zdobywać dodatkowe surowce oraz spełniać wymagania do misji. W dungeonie możesz zdobić deski, gwoździe oraz innego rodzaju metalowe przedmioty.

Jak dostać się do lochów?

Active key musisz zdobyć, aby Snake otworzył ci Dungeon. Quest ten jest dostępny na samym początku rozgrywki. Aby dostać klucz musisz pierw udać się do Astrologa i dać mu czaszkę. Aby jednak zdobyć czaszkę potrzebujesz umiejętności hardspares. Po zdobyciu tej umiejętności możesz wydobyć czaszkę z ciała.

Po wydobyciu z ciała czaszki będziesz musiał udać się do Astrologa - Lochy i dungeony w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Po wydobyciu z ciała czaszki będziesz musiał udać się do Astrologa. Czeka on na ciebie w Sloth Day pod Lighthouse at Sealight. Po oddaniu mu czaszki dostaniesz Keepers key. Kolejnym twoim zadaniem będzie udanie się do Snake'a. U niego dostaniesz Instructions for key. Aby jednak Snake ci zaufał i oddał instrukcję musisz pierw przynieść mu 5 punktów wiary. Je zdobywasz podczas mszy.

Po zdobyciu 5 punktów wiary (w trakcie mszy) udaj się do Study table - Lochy i dungeony w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Po zdobyciu 5 punktów wiary (w trakcie mszy) udaj się do Study table. Tam użyj wiary, keepers key i Instructions for key, a w ten sposób postanie Active key, który będziesz mógł oddać Snake'owi.

Jak przygotować się do walki?

Zanim zejdziesz do lochów przygotuj się do walki z potworami. Pamiętaj, że twoja postać nie grzeszy dużą ilością punktów zdrowia, więc warto na nią uważać. Dlatego przed zejściem do lochów zadbaj o zbroje, miecz oraz pożywienie.

Sprawdź skrzynie oraz ekwipunek i oceń czy nie możesz sobie sprawić lepszego miecza - Lochy i dungeony w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Sprawdź skrzynie oraz ekwipunek i oceń czy nie możesz sobie sprawić lepszego miecza. Jeśli jest taka możliwość - stwórz go. Miecz stworzysz z dowolnego ciężkiego surowca, 4 simple iron part oraz 2 rope.

Jeśli stworzyłeś nowy miecz sprawdz czy na pewno został on założony na twoją postać. Gra często umieszcza nowe sprzęty w ekwipunku, ale nie nakłada ich na postać, przez co nie są używane.

Stwórz zbroję - Lochy i dungeony w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Stwórz zbroję. W grze Graveyard Keeper możesz stworzyć dwa rodzaje zbroi. Aby je odblokować musisz zakupić technologię nazwaną weapons.

Aby stworzyć iron armor potrzebujesz 4 skin i 6 simple iron parts - Lochy i dungeony w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby stworzyć iron armor potrzebujesz 4 skin i 6 simple iron parts. Jeśli jednak chcesz steel armor potrzebujesz 2 Wooden stick i 5 complex iron parts.

Poza tym przygotuj sobie jedzenie na drogę - Lochy i dungeony w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Poza tym przygotuj sobie jedzenie na drogę. Każdy cios mieczem zabiera ci 2 punkty energii. Sprawia to, że walka jest bardzo wymagająca i ciężka. Do lochów zabierz ze sobą jedzenie, aby móc szybko zregenerować energie swojej postaci.

Wartości energetyczne każdego z posiłków umieściliśmy na osobnej stronie poradnika.