Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper istnieją cztery rodzaje punktów - Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper istnieją cztery rodzaje punktów. Trzy z nich (blue, red i green) służą do ulepszania i rozbudowywania drzewka technologii. Dzięki temu możesz rozbudowywać swoje otoczenie oraz wykonywać misje w grze. Jeśli nie będziesz rozbudowywać drzewka technologii nie będziesz w stanie ukończyć gry.

Dokładny opis drzewa technologii stworzyliśmy na osobnej stronie poradnika, aby ułatwić ci podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju w grze Graveyard Keeper.

Green point

Green point zdobędziesz wykonując czynności związane z jedzeniem, napojami oraz produktami rolniczymi. Przygotowaliśmy listę czynności, które możesz wykonać, aby zdobyć zielone punkty, wraz z ilością punktów zdobywanych za dane zadania.

Przeszukiwanie pnączy - Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Przeszukiwanie pnączy. W kilku miejscach na mapie znajdziesz rosnące pnącza, znajdują się one głównie za mostem, na bagnach. Są ukazane na obrazku powyżej. Z nich możesz uzyskać 5 punktów.

Kopanie piasku - Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Kopanie piasku. Przy rzece znajdziesz usypane góry piasku, za przekopywanie ich możesz zdobyć do 10 punktów.

Zbieranie zbiorów - Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Zbieranie zbiorów. Jeśli zadbasz o swoją farmę będziesz mógł co kilka dni zbierać coraz to nowe warzywa. Każdy zebrany plon daje ci 5 nowych punktów.

Zbieranie surowców dostępnych na mapie - Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Zbieranie surowców dostępnych na mapie. Jeśli chcesz szybko zdobyć green pointy możesz przejść się po okolicy pozbierać kwiaty i owoce. Jednak jest to opłacalne tylko na początku rozgrywki, ponieważ każda taka interakcja daje ci tylko jeden green point.

Praca z drewnem - Blue, red, green i science points w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Praca z drewnem. Za wycinanie drzew, tworzenie desek oraz rąbanie drewna możesz zdobyć od 1 do 5 punktów.

Red point

Red point zdobędziesz wykonując czynności związane z tworzeniem maszyn, wydobywaniem surowców oraz tworzeniem nowych broni. Stworzyliśmy listę czynności, które możesz wykonać, aby zdobyć czerwone punkty. Dodatkowo zawarliśmy informacje odnośnie liczby punktów zdobywanych za dane zadanie.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie