Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co się stanie jeżeli moja postać umrze w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper istnieje mechanika śmierci. Jest ona często używana przez NPC w zadaniach fabularnych. Na tej stronie opisaliśmy przyczyny śmierci oraz jej skutków.

W jaki sposób mogę umrzeć?

W grze Graveyard Keeper możesz umrzeć tylko, gdy zabraknie ci punktów życia - Co się stanie jeżeli moja postać umrze w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper możesz umrzeć tylko, gdy zabraknie ci punktów życia. Te tracisz w trakcie walk z potworami, czy to w wiosce, czy w lochach. Jest również możliwość wykonania szybkiej śmierci, wystarczy, że wejdziesz na ogień, który znajduje się w piwnicy, a twoja postać od razu wyzionie ducha.

Skutki śmierci

Jeśli obawiasz się, że śmierć zakończy twoją grę, zabierze ci cały dobytek albo pozbawi cię paru cennych godzin z życia nic bardziej mylnego - Co się stanie jeżeli moja postać umrze w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Jeśli obawiasz się, że śmierć zakończy twoją grę, zabierze ci cały dobytek albo pozbawi cię paru cennych godzin z życia nic bardziej mylnego. Śmierć w grze Graveyard Keeper nie zabiera ci ani punktów, ani surowców ani nawet kilku godzin. Jeśli umrzesz po chwili obudzisz się we własnym łóżku.

Dzięki temu śmierć może działać jako rodzaj teleportu. W łatwy sposób możesz przenieść się do domu bez potrzeby biegania przez całą mapę.