Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwijać kościół w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Na samym początku gry Graveyard Keeper nie masz dostępu do kościoła. Aby móc do niego wejść i korzystać z jego usług musisz zadbać o jakość cmentarza. Episcop na samym początku rozgrywki da ci kilka narzędzi do naprawy cmentarza.

Aby polepszyć jakość cmentarza musisz usunąć z niego wszelkie możliwe krzewy oraz zadbać o groby zmarłych - Jak rozwijać kościół w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby polepszyć jakość cmentarza musisz usunąć z niego wszelkie możliwe krzewy oraz zadbać o groby zmarłych. Na stornie nazwanej "jak rozbudować cmentarz" opisaliśmy dokładnie każdy możliwy element nagrobka oraz zaznaczyliśmy ile każdy z nich daje punktów jakości.

Możesz również stworzyć flowerbed. Każdy z nich da ci 2 dodatnie punkty jakości. Aby stworzyć flowerbed musisz posiadać 2 A piece of stone, 1 peat i 2 red flower. Peat możesz zakupić u Sheparda za 2 brązowe monety.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie