Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć coal/węgiel w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Węgiel w grze Graveyard Keeper służy głównie jako paliwo napędowe. Dzięki niemu możesz zdobyć dużo paliwa (fuel) potrzebnych do gotowania, przerabiania surowców oraz tworzenia nowych sprzętów.

Nieograniczone złoża węgla

W grze Graveyard Keeper jest teren o nazwie Quarry - Jak zdobyć coal/węgiel w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper jest teren o nazwie Quarry. Znajduje się on zaraz za lokacją nazwaną Forest near the River. Aby dostać się do tej lokacji musisz pierw przedostać się przez zamknięte wrota. Aby to zrobić potrzebujesz 2 wooden plank, 4 flitch i 4 nails.

Aby szybko zebrać dużą ilość węgla warto udać się do Quarry - Jak zdobyć coal/węgiel w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby szybko zebrać dużą ilość węgla warto udać się do Quarry. Tam koło złoża marmuru znajduje się złoże węgla. Jest ono pokazane na screenie powyżej. Zebrany węgiel obecnie nadaje się od razu do spalenia. Dzięki temu możesz zdobyć wiele paliwa (fuel) w krótkim czasie.

Graphite

W urządzeniu nazwanym Furnace II możesz przerobić węgiel na grafit. Wystarczy, że wrzucisz do niego 5 coal i 10 feul, a uzyskasz 1 kostkę grafitu.

Grafit możesz przerobić na stal. Wystarczy, że umieścisz go w Furnace II wraz z iron ore i feul.