Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak regenerować energię i zdrowie w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper występują dwie ważne statystyki, energia i zdrowie. Zdrowie jest zauważalne tylko w momencie walki, jeśli ktoś zaatakuje twoją postać. Energia w Graveyard Keeper jednak jest stale pokazywana, ponieważ większość interakcji dostępnych w grze wymaga jej zużycia. Bez energii nie można zbierać surowców, tworzyć narzędzi oraz wykonywać misji. Jedyne co można zrobić bez używania energii to podróżowanie po mapie i rozmawianie z ludźmi.

Eliksiry

Eliksiry możesz zdobyć wykonując misje dla różnych bohaterów albo tworząc je na alchemicznym stole (Alchemy workbench). Sprzęt ten odblokujesz w drzewku technologicznym i będziesz mógł go ustawić w piwnicy w kościele.

Eliksirami możesz odbudować zarówno energię jak i zdrowie bohatera - Jak regenerować energię i zdrowie w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Eliksirami możesz odbudować zarówno energię jak i zdrowie bohatera. Aby odzyskać całe życie możesz użyć Heal Potion - stworzysz go z Life powder & Health solution. Jeśli jednak chcesz odzyskać 30 punktów energii musisz użyć Energy Potion.

Sen

Najlepszym sposobem na jednoczesną regeneracje życia i energii jest sen - Jak regenerować energię i zdrowie w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Najlepszym sposobem na jednoczesną regeneracje życia i energii jest sen. Jeśli jednak zużyłeś całą energię twoja postać może odsypiać prawie pół dnia. Warto, więc pilnować kiedy twoja postać idzie spać i budzić ją o w miarę racjonalnej porze, aby nie przespała ona większości dnia.

Jedzenie

Jedzenie w grze regeneruje tylko punkty energii - Jak regenerować energię i zdrowie w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Jedzenie w grze regeneruje tylko punkty energii. Aby zdobyć jedzenie możesz samodzielnie stanąć przy kuchence bądź zakupić danie w The Dead Horse. Na osobnej stronie opisaliśmy potrawy oraz ich skład energetyczny.

Uzupełniać energię i zdrowie możesz również jedząc zebrane w grze surowce, takie jak grzyby, jagody, miód oraz kwiaty. Rosną one na całym obszarze miasteczka.

Grzyby (edible mushroom) - odbierają jeden punkt zdrowia, dodają dwa punkty energii,

Miód (honey) - regeneruje trzy punkty zdrowia i piętnaście punktów energii,

Kwiaty (red/yellow/white flower) - dodają trzy punkty energii,

Jagody (blueberries) - regenerują dwa punkty energii.