Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crafting w Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper bardzo ważną rolę odgrywa crafting. To dzięki niemu możesz tworzyć nowe przedmioty, urządzenia oraz potrawy, bez których nie mógłbyś kontynuować misji fabularnych. Przygotowaliśmy, więc listę informacji dzięki, którym łatwiej będzie ci się odnaleźć w tej mechanice.

Plany

Aby stworzyć maszynę w grze Graveyard Keeper potrzebujesz do niej planu - Crafting w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby stworzyć maszynę w grze Graveyard Keeper potrzebujesz do niej planu. Plany możesz zdobyć albo w trakcie misji od różnych postaci, albo rozwijając drzewo technologii. Gdy spojrzysz na drzewo technologii zobaczysz, że na początku każdej umiejętności widnieje sprzęt, który nią odblokujesz.

Skrzynie

W grze Graveyard Keeper już na starcie dostajesz parę skrzynek - Crafting w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper już na starcie dostajesz parę skrzynek. Każda z nich znajduje się w innej lokacji. Skrzynki nie są za sobą powiązane. Musisz mieć to ciągle z tyłu głowy, ponieważ łatwo się zapomnieć i pobiec do lokacji, na drugiej części mapy, bez potrzebnych surowców.

Przedmioty, które umieszczasz w skrzyniach bądź na przeznaczonych do tego miejscach (typu stone stockpile) będą wykorzystywane podczas craftowania. Jednak postać musi znajdować się w lokacji, w której przechowywane są surowce.

Przykład: Będąc w lokacji Workyard możesz stworzyć Wooden plank. Do tego potrzebna jest 1 flitch. Aby stworzyć wooden plank nie musisz wkładać flitch do wyposażenia, wystarczy, że masz ją w swojej skrzyni. Jeśli pojedziesz do carpenter's workbench będziesz mógł stworzyć wooden plank.

Tak samo tyczy się innych surowców, np. jeśli masz blok kamienny w stone stockpile. Pochodząc do stone cutter II będziesz mógł przerobić go chociażby na a piece of stone, nie wkładając kamieni do ekwipunku.

Workbench

Aby stworzyć jakikolwiek sprzęt w grze Graveyard Keeper potrzebujesz workbench - Crafting w Graveyard Keeper - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby stworzyć jakikolwiek sprzęt w grze Graveyard Keeper potrzebujesz workbench. Te są ustawione w każdej lokacji na świecie, w której możesz budować.

Sprzęty są zależne od lokacji, nie możesz np. w kuchni postawić stołu do nauki, a na cmentarzu kowadła. Sprzęty są przypisane do danej lokacji.