Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć glinę (clay) w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Glina w grze Graveyard Keeper jest obowiązkowym elementem przechodzenia misji fabularnych, bowiem drugie zadaniem od Episcopa polega na wytworzeniu dla niego 20 glinianych mis. Dodatkowo glina przydaje się do tworzenia i naprawiania nagrobków.

Nieograniczone złoże gliny

Wydobyć glinę możesz z dziur w ziemi - takich jak pokazanych na screenie powyżej - Jak zdobyć glinę (clay) w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Wydobyć glinę możesz z dziur w ziemi - takich jak pokazanych na screenie powyżej. Znajdują się one w różnych punktach na mapie, każda z nich gwarantuje jednak nieograniczony dostęp do złóż. Najbliższe złoże gliny znajduje się pod cmentarzem.

Co mogę stworzyć z gliny?

Aby tworzyć rzeczy z gliny musisz wykupić umiejętność Clay - Jak zdobyć glinę (clay) w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby tworzyć rzeczy z gliny musisz wykupić umiejętność Clay. Potem możesz wytworzyć obiekt o nazwie Potter's Wheel. Możesz go ustawić koło domu. Na nim możesz wytwarzać gliniane misy, do których stworzenia będziesz potrzebować wody i gliny.

Gliny możesz również używać do tworzenia Stone repair kit, służy on do naprawiania nagrobków. Wystarczy, że użyjesz gliny, Simple iron parts oraz A piece of stone.