Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Gra Graveyard Keeper opowiada historię grabarza. Musisz liczyć się, więc z tym, że większość początkowych misji będzie związanych z przewożeniem, przechowywaniem i chowaniem ciał. Na tej stronie poradnika zawarliśmy informacje, które pomogą ci odnaleźć się w nowej pracy.

Co parę dni osioł przywiezie ci ciało do pochowania. Nawet jeśli nie jesteś w tym momencie przy cmentarzu usłyszysz dźwięk dzwoneczka.

Zawsze sprawdzaj jakość ciał. Widnieje ona nad zwłokami. Im niższa jakość ciała tym bardziej zmniejszy ona jakość twojego cmentarza.

Ciało leżało parę dni na polu, czas wrzucić je do wody!

Jeśli zapomnisz zabrać ciała z podwórka bądź kostnicy przez kilka dni straci ono na jakości - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Jeśli zapomnisz zabrać ciała z podwórka bądź kostnicy przez kilka dni straci ono na jakości. Jeśli umieścisz takie ciało w grobie obniży ono jakość twojego cmentarza. Może to mało etyczne, ale nie warto psuć swojego cmentarza. Zarzuć ciało na plecy i wrzuć je do pobliskiej rzeki.

Po pierwszym zapisie gry (śnie) powinien pojawić się duch koło twojego łóżka. Da ci on questa, który wymaga wrzucenia ciała do rzeki. Będziesz musiał ekshumować zwłoki. Musisz jednak zdobyć na to zgodę, tę uzyskasz w kościele za 175 brązowych monet.

Pamiętaj! Dokładnie się rozejrzyj. Musisz mieć pewność, że nikt nie przechodzi w okolicy rzeki.

Mięso zawsze może się przydać

Gdy osioł przywiezie ci ciało możesz wnieść je do kostnicy - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Gdy osioł przywiezie ci ciało możesz wnieść je do kostnicy. Tam możesz ułożyć je na stole do autopsji i zacząć wycinać z niego poszczególne części. Możesz wyciąć skórę, mięso, kości, tłuszcz oraz poszczególne narządy. Te przydadzą ci się do misji oraz do sprzedaży. Ciało człowieka jest wiele warte, nawet w grze Graveyard Keeper.

Wycinanie fragmentów ciała może pogorszyć stan zwłok. Wycinaj więc elementy, które na pewno będą ci potrzebne. Dodatkowo zapoznaj się ze stroną dotyczącą balsamowania zwłok.

Ekshumacja

W grze Graveyard Keeper możesz ekshumować zwłoki - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper możesz ekshumować zwłoki. Musisz jednak zdobyć na to zgodę, tę uzyskasz w kościele za 175 brązowych monet. Takie ciało możesz potem wyjąć z grobu, rozebrać na części, a potem ponownie umieścić w grobie.

Pochówek

Twoim oficjalnym zajęciem jest chowanie zwłok - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Twoim oficjalnym zajęciem jest chowanie zwłok. Aby to zrobić musisz wejść na cmentarz, wykopać dół, włożyć do niego zwłoki i wszystko zakopać. Dodatkowo możesz umieścić krzyż bądź płynę nagrobną. Wszystkie te opcje możesz wybrać klikając na grób.

Kremacja

W późniejszych etapach rozgrywki dostaniesz możliwość kremacji zwłok - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W późniejszych etapach rozgrywki dostaniesz możliwość kremacji zwłok. Możesz ją odblokować wykupując umiejętność "cremation" z drzewka umiejętności. Aby to zrobić musisz postawić palenisko (za każdym razem nowe), położyć na nim zwłoki i podpalić je. Palenisko stworzysz z 8 wood bilet.

Za każde spalone zwłoki dostaniesz 1 salt, 5 ash i 1 burial certificate - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Za każde spalone zwłoki dostaniesz 1 salt, 5 ash i 1 burial certificate.

Z 5 popiołów i 1 glinianego garnka możesz stworzyć Ceramic funeral urn - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Z 5 popiołów i 1 glinianego garnka możesz stworzyć Ceramic funeral urn. Aby stworzyć urnę musisz udać się ze składnikami na cooking table i wybrać odpowiednią opcję.

Jeśli spalisz 12 ciał i stworzysz 12 Ceramic funeral urn będziesz mógł stworzyć Stone columbarium - Jak wygląda praca grabarza w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Jeśli spalisz 12 ciał i stworzysz 12 Ceramic funeral urn będziesz mógł stworzyć Stone columbarium. Dodatkowo będzie potrzebne ci 4 Wooden beam i 4 A polished brick of stone. Stone kolumbarium możesz ustawić na cmentarzu, daje ci dodatkowych 12 punktów jakości.