Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć stones/kamienie w Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Jednym z ważniejszych surowców w grze Graveyard Keeper są kamienie. Ich złoża się rozmieszczone po całej mapie. Kamienie służą do rozbudowy cmentarza, kościoła oraz do tworzenia nowych sprzętów.

Nieograniczone złoże kamienia

W grze Graveyard Keeper jest teren o nazwie Quarry. Znajduje się on zaraz za lokacją nazwaną Forest near the River. Jednak, aby dostać się do tej lokacji musisz pierw przedostać się przez zagrodzone przejście. Aby to zrobić potrzebujesz 2 wooden plank, 4 flitch i 4 nails.

Okryjesz tam opuszczoną chatkę przy, której będziesz mógł budować - Jak zdobyć stones/kamienie w Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Okryjesz tam opuszczoną chatkę przy, której będziesz mógł budować. Na tamtym terenie możesz stworzyć takie same sprzęty jak w warsztacie. Zaraz obok chaty odkryjesz złoża różnych surowców - kamienia, żelaza, marmuru oraz węgla.

Warto, więć stworzyć koło chaty iron ore stockpile lub na stone stockpile, aby móc układać tam surowce, a w domu przerabiać je na części.

Jak rozwijać umiejętności związane z kamieniem?

Aby rozwijać umiejętności związane z obróbką kamienia musisz rozwijać umiejętności z gałęzi nazwanej bulding - Jak zdobyć stones/kamienie w Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby rozwijać umiejętności związane z obróbką kamienia musisz rozwijać umiejętności z gałęzi nazwanej bulding. Dzięki tym umiejętnością będziesz mógł tworzyć, np. kamienne ściany, krzyże oraz ławy.