Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cenne informacje o lochach w grze Graveyard Keeper Graveyard Keeper poradnik, solucja

Na tej stronie przygotowaliśmy kilka zasad i porad, które ułatwią ci tocznie walk w lochach w grze Graveyard Keeper. Walka w grze nie jest trudna, ale jest czasochłonna, postaraliśmy się, więc zawrzeć na tej stronie kilka istotnych informacji, które umilą ci ten proces.

  1. Dungeons mają 15 poziomów - w grze nie występuje więcej niż 15 poziomów lochów. Dzięki temu łatwo można je przejść i zapoznać się z występującymi tam potworami.
  2. Zabite potwory nie odrodzą się - jeśli już raz oczyściłeś piętro więcej nie spotkasz na nim potworów. Dzięki temu możesz, w każdej chwili wrócić i pozbierać cenne surowce.
  3. Zebrane surowce nie pojawią się ponownie - niestety zebrane w lochach surowce nie pojawią się ponownie. Warto, więc wszystkie zebrać i pochować w skrzyniach, aby potem mądrze nimi gospodarować.
  4. Niszcz wazy - za pomocą miecza niszcz stare wazy, może wypaść Heal potion, Metal strap lub Crop seeds.
  5. Niszcz beczki - z beczek mogą wypaść Crop seeds, nails lub heal potion.
  6. Aby zejść niżej oczyść całe piętro - jeśli chcesz zejść kolejne piętro niżej musisz oczyścić cały poziom z potworów. Dopiero wtedy otworzą się kolejne drzwi.
  7. Nie jesteś nieśmiertelny! - jeśli masz mało życia wycofaj się i wróć innym razem, chyba, że chcesz szybko przenieść się do domu.
  8. Jeśli chcesz dostać się szybko do domu, zgiń - śmierć nie niesie w tej grze jakichkolwiek negatywnych skutków, warto więc korzystać z niej jak ze środka transportu.