Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Interfejs grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

W grze Graveyard Keeper interfejs jest bardzo ograniczony i prosty - Interfejs grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

W grze Graveyard Keeper interfejs jest bardzo ograniczony i prosty. Pokazane są na nim tylko najważniejsze elementy. Pozostałe elementy możesz sprawdzić za pomocą poszczególnych przycisków. Sterowanie znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

Zegar

W grze Graveyard Keeper istnieje cykl dobowy. Nie ma on jednak wpływu na samopoczucie postaci, nie musi ona bowiem iść spać o określonej porze. Jednak czas dnia ma wpływ na pozostałe postaci w miasteczku. Po zachodzie słońca chowają się oni do swoich domków, przez co nie będziesz w stanie z nimi porozmawiać.

Dzień tygodnia

Dni tygodnia w grze występują po to, aby ułatwić pojawianie się specjalnych NPC. W grze bowiem istnieje 6 postaci specjalnych, odpowiadających za fabułę główną. Stronę odnośnie specjalnych NPC możesz znaleźć w tym poradniku wraz z dokładnym opisem postaci.

Pasek energii

W grze Graveyard Keeper najważniejszą mechaniką jest energia. Dzięki niej możesz wykonywać czynności przygotowane przez twórców, takie jak zbieranie surowców, tworzenie przedmiotów i walczenie z przeciwnikami.

Energię możesz uzupełnić za pomocą jedzenia, napojów bądź snu.

Lokacja

Jako, że mapa w grze Graveyard Keeper jest dośc rozległa każda lokacja nosi swoją nazwę. Dzięki temu łatwiej odnaleźć się w otoczeniu.

Podręczny ekwipunek

Do podręcznego ekwipunku w grze Graveyard Keeper możesz włożyć 4 najpotrzebniejsze przedmioty. Powinny trafić tam potrawy albo eliksiry, aby nie trzeba było przerywać walki, a szybko dostać się do ekwipunku i wybrać odpowiedni element.