Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak stworzyć farmę w grze Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Farma w grze Graveyard Keeper przydaje się do wykonywania misji, tworzenia potraw oraz zdobywania pieniędzy. Jednak rozwój farmy nie jest wymagany do skończenia gry. Dzięki roślinom wyhodowanym na farmie możesz zarobić wiele pieniędzy, ponieważ jedne zbiory wahają się pomiędzy 50, a 100 brązowymi monetami. Powoduje to, że po sprzedaniu całych zbiorów możesz zarobić nawet 100 srebrnych monet.

Aby stworzyć farmę musisz pierw uzyskać na nią pozwolenie Dostaniesz je od barmana w knajpie The Dead Horse - Jak stworzyć farmę w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby stworzyć farmę musisz pierw uzyskać na nią pozwolenie Dostaniesz je od barmana w knajpie The Dead Horse. W obecnej wersji gry musisz pierw pójść do ogrodu, spojrzeć na tabliczkę umieszczoną koło workbencha, a potem udać się do Horadric. Jego musisz zapytać o ogród, dzięki temu zdobędziesz pozwolenie.

Z pozwoleniem udaj się na farmę - Jak stworzyć farmę w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Z pozwoleniem udaj się na farmę. Znajduje się ona dokładnie pod domem twojej postaci. Tam podejdź do stołu i wykorzystaj pozwolenie na tworzenie farmy.

Po wykorzystaniu pozwolenia możesz zacząć tworzyć pierwsze działki pod plony - Jak stworzyć farmę w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Po wykorzystaniu pozwolenia możesz zacząć tworzyć pierwsze działki pod plony. Wybierz empty garden bed i umieść je w odpowiednich miejscach.

Twoim ostatnim zadaniem będzie kupienie nasion u farmera i zasadzenie ich na farmie - Jak stworzyć farmę w grze Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Twoim ostatnim zadaniem będzie kupienie nasion u farmera i zasadzenie ich na farmie. Wystarczy, że wejdziesz na farmę, klikniesz E i umieścić w ziemi nasiona. Każde zasadzenie zabiera 4 nasiona.