Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Graveyard Keeper - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? Graveyard Keeper poradnik, solucja

Wino w grze Graveyard Keeper jest bardzo cennym surowcem. Będzie ci ono potrzebne do kilku misji, chociażby dla Gerrego i Inkwizytora. Dodatkowo wino jest drogim przedmiotem, opłaca się, więc je wytwarzać, aby potem je sprzedawać i zdobywać dużo pieniędzy. Jeśli jednak nie masz ochoty skupiać się na hodowaniu roślin i rozbudowie winiarni możesz kupić wino u Horadrica (tylko jeśli odblokowałeś 2 poziom sklepu).

Kup wino w barze

Aby zakupić wino u Horadrica musisz mieć odblokowany 2 poziom sklepu - Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby zakupić wino u Horadrica musisz mieć odblokowany 2 poziom sklepu. Aby to zrobić musisz sprzedawać u niego dużo przedmiotów, wykonywać dla niego questy oraz kupować potrawy. Dokładny opis rozbudowy sklepów znajdziesz na osobnej stronie, o nazwie "Jak rozbudować sklepy?".

Wino możesz kupić w barze za 5 srebrnych monet. Wszystko zależy od ich jakości. Kupiec może zaoferować ci nawet wino ze złotą gwiazdką jednak nie jest to opłacalne. Pamiętaj jednak, żeby do questów kupić srebrne wina, a nie zwykłe.

Stwórz własne wino

Robienie wina jest czasochłonne oraz na początku zabiera bardzo dużo gotówki - Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Robienie wina jest czasochłonne oraz na początku zabiera bardzo dużo gotówki. Jeśli odpowiednio rozwiniesz grę będziesz mógł stworzyć własne wino. Wystarczy, że wykupisz w drzewku technologii umiejętność grape farming. Znajduje się ona na gałęzi farming and nature.

Aby móc zasadzić winogrona musisz udać się do Vineyard - Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby móc zasadzić winogrona musisz udać się do Vineyard. Aby zdobyć dostęp do winnicy musisz odblokować ogród oraz otworzyć przejście do Witch Hill. Inquisitor przybywa co tydzień, w każdy Day of Wratha. Po raz pierwszy spotkasz go w drodze do Witch Hill podczas pierwszego Day of Wratha. Wspólną znajomość zaczniecie od pogawędki, spyta cię ona o twoje zamiary, a potem wpuści cię na teren Witch Hill. Wtedy już będziesz mógł dostać się do Vineyard, a tam zasadzić winogrona. Nasiona winogrona możesz zakupić u Merchanta.

Do Vineyard będziesz musiał chodzić na około przez Witch Hill. Możesz jednak otworzyć sobie przejście. Znajduje się ona nad twoim domkiem. Aby je otworzyć musisz posiadać 2 flitch, 2 complex iron part i 10 wooden wedge . Dzięki temu będziesz mógł szybko dostać się do winnicy.

Po wykupieniu umiejętności grape farming będziesz mógł stworzyć maszynę do przerabiania owoców - Vine Press oraz maszynę do tworzenia wina Winemaking barrel - Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Po wykupieniu umiejętności grape farming będziesz mógł stworzyć maszynę do przerabiania owoców - Vine Press oraz maszynę do tworzenia wina Winemaking barrel.

Dzięki Vine Press możesz uzyskać sok z winogron, jabłek itp - Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Dzięki Vine Press możesz uzyskać sok z winogron, jabłek itp. Maszynę tę stworzysz z 12 flitch, 4 complexe iron parts i 10 a piece of stone. Winemaking barrel stworzysz z 12 flitch, 5 simple iron part oraz 7 nails. Do Winemaking barrel musisz włożyć 2 soki stworzone w Vine Press.

Aby uzyskać 1 sok z winogron potrzebujesz piętnastu kiści - Jak zdobyć wino w misji gry Graveyard Keeper? - Graveyard Keeper - poradnik do gry

Aby uzyskać 1 sok z winogron potrzebujesz piętnastu kiści. Zwracaj uwagę na jakość winogron i nie mieszaj zwykłych z najlepszymi! W ten sposób uzyskasz tylko zwykłe wino, a nie najlepsze.

Do stworzenia 20 butelek wina potrzebujesz 2 soków z winogron.