Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak doprowadzić do romansu Marcusa i North w Detroit Become Human? Detroit Become Human poradnik, solucja

W Detroit: Become Human masz możliwość jako Markus doprowadzić do romansu z North, która jest jednym z defektów walczących o wyzwolenie androidów. Możesz rozpocząć poboczny wątek romansu z tą bohaterką, który jest wymagany, aby umożliwić zdobycie najlepszego zakończenia (oraz ocalić wszystkich bohaterów – trofeum Ocaleni oraz trofeum Moralne Zwycięstwo).

Scena na dachu zniszczonego budynku przed Marszem - Jak doprowadzić do romansu Marcusa i North w Detroit Become Human? - Detroit Become Human - poradnik do gry
Scena na dachu zniszczonego budynku przed Marszem

Główna scena rozpoczynająca romans następuje na dachu starego budynku w prologu do rozdziału Marsz Wolności. Scena ta pojawia się zawsze, jednak warunkiem pomyślnego rozpoczęcia romansu, jest wysoki współczynnik relacji z North, przynajmniej "przyjacielski". Aby go uzyskać, możesz skłaniać się w stronę metod propagowanych przez North (agresja i niechęć wobec ludzi), lecz lepszym rozwiązaniem będzie pomyślne wykonanie wszystkich elementów z poprzednich rozdziałów (jak zebranie dodatkowej ciężarówki z częściami w Części zamienne, uszkodliwienie policyjnego drona w Capitol Park, czy zamknięcie drzwi przed wtargnięciem ochrony do pokoju w Wieży Stratford).

W powyższej wskazanej scenie zapoczątkowującej romans, musisz zapytać North o jej przeszłość, wykazać zrozumienie i zaufanie. Te opcje, w przypadku pozytywnych relacji, doprowadzą do jednoznacznej sceny i ustawią North po stronie Markusa w dalszych rozdziałach. By doprowadzić wątek do końca:

W rozdziale Rozdroża:

  1. Gdy North zechce przekazać ci detonator, weź go,
  2. Potem pocałuj North,
  3. Gdy rozpocznie się ucieczka ze statku i North zostanie postrzelona, rzuć się jej na ratunek,
  4. Po walkach będziesz mógł porozmawiać z North, zapytaj ją o odniesione obrażenia.

W rozdziale Bitwa o Detroit:

  1. W jednej z końcowych scen, Markus i jego grupa będą osaczeni, a ty otrzymasz kilka opcji dialogowych. Wybór pocałowanie North, który odblokowuje poprowadzenie wątku romansu bohaterów aż do tego miejsca, spowoduje że policjanci wycofają się, co prowadzi do najlepszego zakończenia tego rozdziału.