Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdroża - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Wątek Markusa w rozdziale Rozdroża nie rozpocznie się, jeśli Markus zginął w Marszu wolności (niepowodzenie w ataku na policję, samobójstwo, lub poświęcenie się będąc nieustępliwym). Wtedy na Schemacie historii ukazana jest jedynie scena z North w roli głównej, która przejmuje dowodzenie nad rebelią.

  1. Jeśli żyje, dalszy wątek zależy od jego reputacji w Jerycho.
  2. Jeśli Connor nie odnalazł Jerycho, a Markus ma złą reputację, zostanie on wyrzucony z grupy.
  3. Jeśli Connor odnalazł Jerycho, Markus ma złą reputację, Connor pozostał maszyną - możesz wrócić z dachu i wątek kontynuowany jest na korytarzu, gdzie Markus będzie zamierzał aktywować ładunki wybuchowe,
  4. Jeśli Connor odnalazł Jerycho, Markus ma złą reputację, Connor został defektem - wtedy Connor zajmuje się ładunkami wybuchowymi, a Markus dołącza do grupy dopiero na etapie ucieczki ze statku.

Markus wyrusza podłożyć ładunki

Jeśli posiadasz pozytywną reputację w Jerycho, scena rozpocznie się od dyskusji z Joshem, North i opcjonalnie Simonem (jeśli żyje).

  1. Jeśli Connor nie odnalazł Jerycho / został dezaktywowany (zakończył wątek), Markus kończy wątek w tym miejscu.
  2. Jeśli Connor odnalazł Jerycho, spotkasz się teraz z nim i będziesz kontynuował wątek.
Markus może pomóc zwiększyć niestabilność systemu Connora prowadząc sterowany dialog - Rozdroża - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Markus może pomóc zwiększyć niestabilność systemu Connora prowadząc sterowany dialog

Kolejna scena jest nietypowa, gdyż najpierw jako Markus możesz starać się przekonać Connora do zostania defektem, lecz tą decyzję podejmiesz sam zostając przełączony na Connora (to, czy Connor może stać się defektem zależy od poziomu jego niestabilności oprogramowania). Jeśli na którymś etapie od tego miejsca zawiedziesz (zginiesz), miejsce Markusa zajmie North, a próbę podłożenia ładunków wybuchowych na statku podejmie Connor w swoim wątku.

Podążaj teraz w dół schodów. Po chwili napotkasz żołnierzy - możesz ich zaatakować, by ocalić androidy, lecz narażasz się na bycie zranionym. Jeśli zostałeś już wcześniej ranny, ponowne uszkodzenie może doprowadzić do śmierci Markusa. Po chwili ponownie napotkasz żołnierzy: zaatakuj ich lub uniknij, lecz niedopuść, by skończył się czas (ponownie prowadzi to do odniesienia ran / śmierci bohatera).

Jeśli Connor i Markus żyją, a Connor pozostał maszyną w wyborze na statku, spotkają się w maszynowni i wyjść stąd może tylko jeden - Rozdroża - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli Connor i Markus żyją, a Connor pozostał maszyną w wyborze na statku, spotkają się w maszynowni i wyjść stąd może tylko jeden

Kolejna scena dotyczy Josha. Interweniuj i pokonaj żołnierzy, aby go ocalić. Pozostałe decyzje prowadzą do śmierci Josha przez postrzelenie lub poświęcenie się dla Markusa; w najgorszym wypadku jeśli nie powiedzie się QTE zginąć może tak Josh, jak i Markus. W maszynowni możliwe są cztery drogi, jak zakończy się ten etap:

  1. Zostajesz zaatakowany przez żołnierzy - zawiodłeś w QTE, Markus ginie.
  2. Zostajesz zaatakowany przez żołnierzy - powiodło ci się w QTE, Markus kontynuuje wątek.
  3. Zostajesz zaatakowany przez Connora - jeśli Connor pozostał maszyną, zostanies przez niego zaatakowany. Musisz zadecydować, którego z nich chcesz ocalić - w tym przypadku nie mogą obaj przeżyć lub obaj zginąć. Jeśli Markus zabije Connora, kontynuuje wątek.
Jeśli ci się powiedzie, w najlepszy przypadku ze statku wyskoczy pięć osób: Markus, Connor, North, Josh i Simon. - Rozdroża - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli ci się powiedzie, w najlepszy przypadku ze statku wyskoczy pięć osób: Markus, Connor, North, Josh i Simon.

Jeśli Connor został defektem i pokonałeś żołnierzy, epizod trwa nadal. Od twoich działań i decyzji podjętych teraz zależeć będzie to, czy Markus przeżyje, oraz ilu z jego najbliższych sojuszników ucieknie ze statku. Markus zginie, jeśli mini czas na podjęcie decyzji lub zawiedziesz w QTE. Aby uratować wszystkich i przeżyć, wystarczy, że pobiegniesz na pomoc North, gdy upadnie. Dodatkowo jeśli nie doprowadziłeś uprzednio do śmierci Josha, a Connor jest defektem i dotarł do tego etapu, oni także uciekną pomyślnie ze statku.