Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ostatnia szansa, Connor | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Ostatnia szansa, Connor to ostatni samodzielny rozdział Connora w Detroit: Become Human. W tym rozdziale udasz się do podziemi posterunku policji, by rozszyfrować zagadkę i odnaleźć Jerycho. Uwaga - wątek Connora może zakończyć się przed na prologu tego rozdziału, podczas rozmowy z Amandą. Jeśli straciłeś całkowicie jej zaufanie (musisz zachowywać się przy niej jak android, mniej jak człowiek [emocje, słabości do ludzi itp.] oraz mieć powodzenie w rozwiązywaniu misji, niezależnie od tego czy Connor w nich zginie) zostanie dezaktywowany.

Posterunek policji

Epizod Ostatnia szansa, Connor zaczyna się na posterunku policji. Posłuchaj odprawy. Teraz, jeśli:

 1. Hank jest do ciebie wrogo nastawiony, zrezygnuje on z dalszej pracy w policji.
 2. Znasz lokalizację Jerycho, rozdział zostanie zakończony pomyślnie już w tym momencie. Jedyna opcja, by poznać lokalizację przed czasem następuje w rozdziale Spotkanie z Kamskim - jeśli zabijesz Chloe i zapytasz o lokalizację Jerycha, udasz się tam natychmiast po rozmowach na posterunku.

Jeśli nie znasz lokalizacji Jerycho i Hank jest wrogi wobec ciebie:

 1. Uwolnij więźnia z celi tworząc dywersję,

Jeśli nie znasz lokalizacji Jerycho i Hank jest przyjaźnie nastawiony wobec ciebie:

 1. Porozmawiaj z nim i nakłoń go, aby odwrócił uwagę strażnika z FBI,
 2. Aby go przekonać i zarazem nie stracić jego zaufania, musisz wykazać się ludzkimi odruchami: podczas dialogu żałuj złych czynów (jak postrzelenie Chloe w rozdziale Spotkanie z Kamskim, czy wyrażenie żalu wobec defektów).
Drzwi do archiwum - Ostatnia szansa, Connor | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Drzwi do archiwum

Dalej:

 1. Zabierz przepustkę z biurka Hanka.
 2. Skieruj się do drewnianych drzwi archiwum.

Schodząc do archiwum napotkasz Gavina. Postaraj się być dla niego miły - na ile to możliwe - i nie zdradzać swoich intencji. Dzięki temu będziesz mógł uniknąć konfrontacji z nim w archiwum, która może zakończyć się niepowodzeniem dla Connora i zakończyć jego wątek.

Archiwum

Otwórz magazyn dowodów używając hasła FUCKINGPASSWORD. Wewnątrz znajdziesz zniszczone androidy oraz poszlaki, które pozyskałeś w trakcie swoich wyborów w trakcie rozgrywki. W celi znajdziesz możliwie 6 androidów, w zależności od tego, ilu z nich zginęło podczas twojej dotychczasowej historii. Niektórzy pozwolą ci pozyskać informacje, pozostali posłużą jedynie jako posiadacze części zamiennych do aktywacji innych androidów, by móc wyciągnąć z nich informacje. Pamiętaj, że na odnalezienie lokalizacji Jerycha z dowodów masz 5 minut. Dostępne androidy:

 1. Daniel - defekt z pierwszego rozdziału Zakładniczka. Jego ciało zawsze występuje w tym rozdziale.
 2. Rupert - defekt z rozdziału Gniazdo. Jego ciało pojawi się tu tylko, jeśli zamiast ocalić Hanka pobiegłeś za Rupertem w końcowej części rozdziału.
 3. Simon - jeśli zginął w misji Wieża Stratford lub Wróg publiczny.
 4. Defekt z kuchni, Carlos - jeśli namierzyłeś defekta w rozdziale Wróg publiczny przesłuchując androidy w kuchni, jego śmierć i pojawienie się ciała w archiwum jest pewnikiem.
 5. Niebiesko-włosa Traci - jeśli zabiłeś ją w rozdziale Klub Eden.
 6. Brązowo-włosa Traci - jeśli zabiłeś ją w rozdziale Klub Eden.
To, jaki poszlaki znajdą się w archiwum, i czy będą wystarczające, by odnaleźć Jerycho, zależy od licznych wyborów Connora i Markusa z poprzednich rozdziałów - Ostatnia szansa, Connor | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
To, jaki poszlaki znajdą się w archiwum, i czy będą wystarczające, by odnaleźć Jerycho, zależy od licznych wyborów Connora i Markusa z poprzednich rozdziałów

Aby odkryć lokalizację Jerycha:

 1. Musisz posiadać dziennik Ruperta (z rozdziału Gniazdo) oraz "ciało" Ruperta (zakończenie, w którym nie pomagasz Hankowi, tylko gonisz defekta, a ten popełnia samobójstwo). Wtedy korzystając z innych androidów zamontuj w Rupercie nową część, aby przywrócić go do sprawności.
 2. Jeśli w rozdziale Partnerzy znalazłeś figurkę pod prysznicem, znajdzie się ona teraz w magazynie dowodów. Zbicie jej powoduje odnalezienie mapy. Spróbuj ją powiązać z dowodami - nie powiedzie się to. Spróbuj wziąć ją ponownie, wtedy uda ci się ją rozbić. Musisz teraz aktywować Simona (jeśli zginął w jeśli zginął w misji Wieża Stratford lub Wróg publiczny), pobrać próbkę głosu Marcusa z tabletu z nagraniem jego przemówienia i wybrać opcję "oszustwa", aby przekonać Simona, by podał ci lokalizację. Podobnie sprawa wygląda, jeśli zamiast Simona udało ci się pozyskać ciało defekta z kuchni, z rozdziału Wieża Stratford.
 3. Jeśli w rozdziale Klub Eden zabiłeś defekty: zdemontuj głowę Brązowo-włosej Traci i oszukaj Niebiesko-włosą Traci, aby wyciągnąć od niej potrzebne informacje.
 4. Carlos - jeśli przeprowadziłeś poprawnie przesłuchanie (rozdział Przesłuchanie), tzn. defekt nie był wrogi wobec ciebie i przeżył, zginie później, gdy odwiedzasz go w jego celi podczas wizyty na posterunku. Teraz jego ciało jest tu, i chętnie ci pomoże, gdy go reaktywujesz.

Zakończenia

Dostępne są cztery zakończenia tego rozdziału, które zadecydują, czy wątek Connora będzie trwał.

 1. Connor nie poznał lokalizacji Jerycha - jeśli nie wykorzystałeś czasu 5 minut na znalezienie dowodów, lub nie miałeś ich, aby poznać lokalizację Jerycha, Connor zakończy swoje dalsze przygody.
 2. Connor nie napotkał Gavina- jeśli udało ci się odkryć lokalizację statku, udasz się tam bez trudności.
 3. Connor napotkał Gavina, wygrał starcie - jeśli jednak nie byłeś miły dla Gavina i zaczął coś podejrzewać, przybędzie on do archiwum po skończonym śledztwie. Pokonaj go w QTE, by kontynuować wątek, przy czym Gavin nie ginie.
 4. Connor napotkał Gavina, przegrał starcie - podobnie jak wyżej, jednak jeśli QTE się nie powiedzie. Wtedy Connor ginie i tym razem kończy swój wątek.