Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przesłuchanie | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Przesłuchanie - ta scena następuje wyłącznie, jeśli w rozdziale Partnerzy odnalazłeś defekta na strychu. W przeciwnym razie zostanie od razu odegrana scena Oczekiwanie na Hanka.... W tym przesłuchaniu musisz utrzymać poziom stresu defekta na poziomie ok. 55-75%. Ujrzysz zmianę po każdej swojej opcji dialogowej. Zastraszaj go, by zwiększyć stres, ale nie pozwól także, aby osiągnął on poziom 100%, gdyż wtedy android stanie się nieprzewidywalny, co prowadzi do negatywnych zakończeń.

Nim usiądziesz na krześle, zbadaj akta leżące na stole - Przesłuchanie | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry

Nim usiądziesz na krześle, zbadaj akta leżące na stole. Teraz rozpocznij od analizy androida, zanim zaczniesz zadawać mu pytania. Na początku zacznij najlepiej od straszenia go i mówienia prawdy. Łatwiej później jest zminimalizować stres, niż wyprzeć go do wymaganego poziomu.

Jak prowadzić skuteczne przesłuchanie?

Dostępne są trzy metody uzyskania zeznania od defekta, możesz także odpuścić, by przyspieszyć przebieg wydarzeń - Przesłuchanie | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Dostępne są trzy metody uzyskania zeznania od defekta, możesz także odpuścić, by przyspieszyć przebieg wydarzeń

Pierwsze pytania i opcje dialogowe tylko nieznacznie wpływają na stres defekta - jak wspomniano wyżej, zastraszaj go i stosuj podejście agresywne, by zwiększyć stres. Po kilku dialogach przejdziesz do głównej części -wyboru podejścia:

  1. zastraszanie - najszybsza i pewna metoda, przy każdym dialogu Connora stres defekta rośnie znacząco, ale w każdej chwili możesz odpuścić.
  2. przekonywanie - metoda znacznie słabiej powoduje wzrost stresu niż zastraszanie. Jeśli przy próbie wyboru metody poziom stresu defekta jest na poziomie poniżej 40%, wybierz zastraszanie.
  3. sondowanie - w przeciwieństwie do dwóch wcześniejszych metod, ta prowadzi tylko do złych zakończeń.

Pomyślne zakończenie (przyznanie się do winy przez androida) uzyskasz tylko w dwóch pierwszych opcjach, gdy poziom stresu na zakończenie przesłuchiwania będzie w wymaganym zakresie.

To, czy zainterweniujesz ma spore znaczenie dla zakończenia sceny - Przesłuchanie | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
To, czy zainterweniujesz ma spore znaczenie dla zakończenia sceny

W kolejnej scenie Chris wchodzi do pomieszczenia. Niezależnie od wybranej metody, android zawsze dąży do samozniszczenia, a próba interwencji przez Connora kończy się śmiercią bohatera. Jednakże możliwe jest uzyskanie pozytywnego zakończenia, w którym defekt nie umiera. Aby tego dokonać, musisz wybrać metodę przesłuchania "przekonywanie" lub "zastraszanie", zmusić androida do wyznania winy, a podczas rozmowy wstępnej zapytaj go o jak najwięcej szczegółów dotyczących śledztwa. Jeśli android będzie wobec ciebie ufny, podczas próby twojej interwencji uspokoi się.

Możliwe zakończenia

Najlepsze zakończenie to uzyskanie wyznania winy od defekta i ocalenie go - Przesłuchanie | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Najlepsze zakończenie to uzyskanie wyznania winy od defekta i ocalenie go

Dostępne są cztery zakończenia. Scena nie jest krótka - jeśli chcesz uzyskać więcej opcji podczas wyboru zakończenia w fabule Connora, warto powtórzyć ten rozdział, by uzyskać dobre zakończenie.

  1. Android jest cały - to zdarzenie nastąpi, gdy zmieścisz się we wskazanym zakresie zastraszania defekta na koniec próby przekonywania go lub zastraszania. Gdy Chris wejdzie do pokoju, zainterweniuj - jeśli defekt ci ufa, podda się. Androida spotkasz później na posterunku w Oczekiwanie na Hanka..., gdzie ulegnie samozniszczeniu przy rozmowie z nim. Reputacja u Hanka. Uwaga - aby zdobyć pozytywne zakończenie nie musisz wyciągnąć od defekta wyznania winy.
  2. Android zastrzelił się - jeśli nie zmieścisz się w zakresie optymalnego stresu defekta na koniec przesłuchania i nie zainterweniujesz po wejściu Chrisa.
  3. Android i Connor nie żyją - ta opcja nastąpi w przypadku, gdy Connor zainterweniuje po wejściu Chrisa do pomieszczenia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy android ci ufa i podda się. Występuje zawsze, gdy zainterweniujesz przy wykorzystaniu metody sondowania podczas przesłuchania.
  4. Android zniszczył sobie głowę - wykorzystując metodę sondowanie podczas przesłuchania i jeśli nie zainterweniujesz, gdy Chris wejdzie do pomieszczenia, android rozwali sobie głowę o stół.