Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wróg publiczny | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Scena Wróg publiczny następuje zaraz po ataku na Wieżę Stratford przez Marcusa i jego grupę. Jest to kolejna ze scen, która zawsze ma miejsce w Detroit: Become Human. Opcjonalnie, jeśli jesteście z Hankiem kumplami, skonfiskuje on twoją monetę w windzie. Następnie idź za policjantom słuchając odprawy (oba zdarzenia zostają zapisane w Schemacie).

Korytarz

Udajesz się z Connorem na szczyt wieży. Pamiętając wybory z poprzedniego rozdziału, gdy Marcus atakował to miejsce, będziesz wiedział, gdzie szukać śladów -w korytarzu:

 1. Zbadaj ciało strażnika (jeśli w rozdziale Wieża Stratford zdecydowałeś się zaatakować i zastrzelić któregoś z dwóch strażników przed wejściem do studia). Ma znaczenie, którego ze strażników zastrzeliłeś - każdy z nich wskazany jest w Schemacie historii jako inne wydarzenia.
 2. Zbadaj ciało operatora, jeśli został zabity przez Marcusa w poprzednim rozdziale Wieża Stratford.
 3. Sprawdź kamerę nad drzwiami do studia.
 4. Zbadaj telefon - jeśli nie wyciągnąłeś broni w QTE podczas wyboru ataku na strażników pilnujących wejścia do studia. Wtedy do North zrzuca telefon do kąta pomieszczenia.
 5. Zbadaj ślady krwi Simona, jeśli został ranny (jeśli nie wyciągnąłeś broni w QTE podczas wyboru ataku na strażników pilnujących wejścia do studia lub postrzeliłeś strażnika przy telefonie (po lewej stronie)).

Studio

Kluczową czynnością do wykonania w studio jest obejrzenie nagrania na ekranie - Wróg publiczny | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Kluczową czynnością do wykonania w studio jest obejrzenie nagrania na ekranie

Teraz wejdź do studia nagraniowego. Znajduje się tu wiele poszlak, jednak by kontynuować, obejrzyj nagranie i idź na dach. Dodatkowe wskazówki rejestrowane w Schemacie historii:

 1. Niebieska czapka na podłodze,
 2. Nagrania z kamer przy terminalu,
Jeśli udało ci się uratować policjanta w pierwszym rozdziale, spotkasz go w tym miejscu - Wróg publiczny | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli udało ci się uratować policjanta w pierwszym rozdziale, spotkasz go w tym miejscu
 1. Czarnoskóry policjant - jeśli uratowałeś go na dachu w pierwszym rozdziale Zakładniczka, zbliżając się do defekta.
 2. Ślady krwi na konsoli - (jeśli nie wyciągnąłeś broni w QTE podczas wyboru ataku na strażników pilnujących wejścia do studia).

Dodatkowo, w przypadku gdy zaatakował was oddział SWAT po zakończeniu nagrania:

 1. Ślady po kulach (w trzech miejscach w pomieszczeniu),
 2. Ślady niebieskiej krwi na ścianie (jeśli pomogłeś Simonowi uciec na dach),
 3. Ślady niebieskiej krwi na konsoli (jeśli wchodząc do pomieszczenia zaatakowałeś strażników przy czym: postrzeliłeś strażnika po lewej, nie wyciągnąłeś broni w porę).
 4. Ciało Simona (jeśli nie pomogłeś lub zawiodłeś przy próbie pomocy Simonowi w ucieczce).

Kuchnia

Androidy w kuchni - jeden z nich jest defektem. Możesz pominąć ten krok, by uzyskać inne zakończenia. - Wróg publiczny | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Androidy w kuchni - jeden z nich jest defektem. Możesz pominąć ten krok, by uzyskać inne zakończenia.

Za ścianą po przeciwnej stronie niż konsole studia, znajduje się wejście do kuchni. Nie musisz tu wchodzić. Znajdziesz tu cyfrową gazetę. Uwaga - namierzenie defekta prowadzi do jednego z zakończeń rozdziału. Przesłuchanie prowadzisz wedle własnego wyboru - w końcu namierzenie (lub nie - obie możliwości znajdują się na Schemacie, ale prowadzą do tego samego rozwiązania) defekta prowadzi do wykonania przez niego ataku na Connora.

 1. Wyjmij nóż z lewej ręki (w przeciwnym razie zginiesz - jedno z zakończeń sceny),
 2. Odzyskaj biokomponent (w przeciwnym razie Hank i Connor przeżyją po tym, jak defekt zostanie zastrzelony przez policjanta); opcjonalnie ścieżka ta nastąpi, gdy nie wyjdziesz z kuchni.

Następnie zacznij ścigać defekta. Gdy uda mu się złapać broń jednego ze strażników, otrzymujesz kolejne opcje:

 1. Chroń Hanka - wysoki przyrost reputacji Hanka, opinia publiczna, niestabilność systemu. Connor ginie - powoduje to inne rozpoczęcie rozdziału Spotkanie z Kamskim.
 2. Sięgnij po broń policjanta - najlepsza opcja, nikt nie ginie, wzrost reputacji Hanka.
 3. Biegnij na defekta - dobre zakończenie, wszyscy żyją, wzrost reputacji Hanka, niestabilność systemu.

Dach

Na dachu znajdziesz kolejne wskazówki, które znajdują swoje miejsce w Schemacie:

 1. Torba ze spadochronami,
 2. Ślady stóp,
 3. Porzucona broń koło walizki,
 4. Drzwi na dach, od strony dachu,
 5. Ślad krwi Simona (jeśli pomogłeś mu dostać się na dach i ocaliłeś jego życie).
 6. Ciało Simona - jeśli zabiłeś go jako Marcus na dachu (gdy został ranny w strzelaninie, ale pomogłeś mu wyjść na dach).

Aby zakończyć śledztwo, pogadaj z Hankiem, gdy skończy chodzić po dachu i zatrzyma się.

Jeśli Marcus pozwolił rannemu Simonowi przeżyć na dachu, podążaj śladem niebieskiej krwi do niebieskiej budki - tam otwórz drzwi, by znaleźć Androida - Wróg publiczny | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry

Jeśli Marcus pozwolił rannemu Simonowi przeżyć na dachu, podążaj śladem niebieskiej krwi do niebieskiej budki - tam otwórz drzwi, by znaleźć Androida. Prowadzi to do kolejnych rozwiązań:

 1. Jeśli pozostaniesz w miejscu, Simon zostanie zabity.
 2. Jeśli zaczniesz biec na Simona i go nie złapiesz (nie wykonasz poprawnie QTE),
 3. Jeśli zaczniesz biec na Simona i go złapiesz, Connor pozyska dodatkowe informacje i znacznie zwiększy niestabilność systemu.

Zakończenia

Zwróć uwagę, że śmierć Connora w tej scenie ma wpływ, jak rozpocznie się kolejna: Spotkanie z Kamskim. W ów kolejnej scenie, jeśli Connor zginął, utracisz trochę szacunku Hanka. Do wypełnienia Schematu historii musisz ukończyć grę na oba sposoby. Ten rozdział może zakończyć się na bardzo wiele sposobów:

Na dachu:

 1. Connor w traumie - SWAT zaatakowało siedzibę, Simon został przeniesiony na dach i pozostawiony sobie, Connor odnalazł Simona i dopadł go.
 2. Connor ginie biegnąc na defekta - jeśli zawiodłeś w QTE podczas ataku na defekta.
 3. Connor i Hank żyją - jeśli pozostaniesz za osłoną, Simon zostanie zabity przez policjanta.

W kuchni:

 1. Connor umiera w kuchni - jeśli nie wyswobodzisz się i nie przymontujesz biokomponentu. Niestabilność systemu, respekt Hanka.
 2. Connor nie dogania defekta po wyzwoleniu się / wybiera opcję Natarcia na defekta w korytarzu - dobre zakończenie, Connor i Hank żyją. Niestabilność systemu
 3. Connor dogania defekta i ochrania Hanka - Connor umiera, Opinia publiczna, niestabilność systemu. Reputacja Hanka.
 4. Connor dogania defekta i strzela do niego - najlepsze zakończenie, wszyscy żyją, Connor zabija defekta. Reputacja Hanka.