Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bitwa o Detroit - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Bitwa o Detroit posiada wiele rozwiązań, a w przypadku Markusa zależy głównie od tego, jakie kroki przedsięwziął doprowadzając do pokojowej lub agresywnej drogi. Duże znaczenie będą mieć także relacje z North, fakt posiadania ładunku wybuchowego z poprzedniego rozdziału (Rozdroża) oraz to, czy Connor pozostał maszyną , czy stał się defektem.

Pokojowa demonstracja

Pokojowa demonstracja powiedzie się najskuteczniej, gdy Marcus i North są kochankami - Bitwa o Detroit - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Pokojowa demonstracja powiedzie się najskuteczniej, gdy Marcus i North są kochankami

Początek rozdziału w tym przypadku wygląda jednakowo i nie podejmujesz wstępnie żadnych znaczących decyzji. Podczas budowy i utrzymania blokady:

 1. Wybierz slogan,
 2. Porozmawiaj z wystraszonym androidem,
 3. Porozmawiaj ze zdenerwowanym androidem,
 4. Porozmawiaj z North,
 5. Postaw flagę,
 6. Obserwuj żołnierzy,
 7. Obserwuj detonator,
 8. Podpal beczkę,
 9. Przeczytaj gazetę na ławce.

Gdy zjawia się Perkins i proponuje układ rozpoczynają się decyzje ważące o zakończeniu rozdziału. Jeśli zgodzisz się na układ, szybko zakończysz dalszą historię i Markus po zdradzie swoich ludzi, także sam umiera.

Nie zgadzając się na układ rozwijasz większą ilość możliwości:

 1. Jeśli nie naciśniesz żadnego przycisku podczas obrony barykady, zginiesz,
 2. North poświęci się dla Markusa, jeśli są kochankami (ścieżka poboczna na Schemacie historii),
 3. Opcjonalnie do Markusa dołączą sojusznicy: Simon, Josh, North (jeśli nie jest kochanką),

Gdy żołnierze podniosą broń, Markus otrzymuje kilka możliwości, które zadecydują o zakończeniu tego rozdziału:

 1. Śpiewaj / pocałuj North (jeśli są kochankami) - w zależności od opinii publicznej, androidy zostaną rozstrzelane lub nastąpi rozejm, przy czym prowadzi to do dobrego zakończenia (pokój) fabuły w tle wydarzeń, jeśli opinia publiczna jest przychylna androidom,
 2. Poświęć się / nie rób nic - Markus ginie,
 3. Jeśli wziąłeś detonator od North w rozdziale Rozdroża, będziesz mógł go teraz wykorzystać. Jeśli rozmyślisz się, wrócisz do opcji wyboru działania, jeśli go aktywujesz, doprowadzisz do "złego" zakończenia. W tym zakończeniu androidy pozbywają się ludzi z Detroit.

Agresywna rewolucja

Walka nie jest najlepszą opcją, jednak wygrana z ludźmi na rzecz androidów jest jedna z opcji zakończeń - Bitwa o Detroit - wątek Markusa | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Walka nie jest najlepszą opcją, jednak wygrana z ludźmi na rzecz androidów jest jedna z opcji zakończeń

Początek rozdziału w przypadku rozpoczęcia wojny przeciwko ludziom jest najdłuższą z dostępnych opcji i skutkuje w największej ilości wyborów. Po rozpoczęciu ataku, na Schemacie historii zostaną oznaczone wydarzenia:

 1. Josh opuszcza osłonę, przy czym możesz próbować go uratować,
 2. Simon zostaje postrzelony, przy czym możesz próbować go uratować,
 3. Możesz rzucić granat,
 4. Możesz inspirować walczące androidy, przy czym zostaną one w ukryciu lub rzucą się do ataku i zostaną psotrzelone;
 5. Jeśli Markus został ranny na początku rozdziału, a także w poprzednich etapach rozgrywki, Markus może zginąć - ocalić go może jedynie Simon lub North (jeśli jest kochanką), poświęcając się.

W dalszej części, która zależy głównie od QTE i czynności podjętych w trakcie działań podjętych po rozpoczęciu ataku, atak może się powieść lub zawieść. Jeśli atak się powiódł:

 1. Jeśli Connor pozostał maszyną - zależnie od QTE, walka może zostać wygrana przez Markusa, co skutkuje pomyślnym przeprowadzeniem rewolucji, lub jeśli Connor wygra, rewolucja się nie powiedzie i Makrus zginie.
 2. Jeśli Connor stał się defektem - zależnie od QTE, jeśli wygrasz walkę jako Markus, rewolucja się powiedzie, jeśli przegrasz, rewolucja upadnie i Markus zginie.

Jednak, jeśli atak się nie powiódł na samym początku lub nie powiodło ci się w pierwszym QTE po rozpoczęciu ofensywy:

 1. Jeśli posiadasz niskie relacje z North (poniżej "przyjacielskich"), udasz się sam to sklepu szukając schronienia. Jeśli Connor pozostał maszyną może zarówno nie robić nic (giną oboje), oszczędzić Markusa, zastrzelić Markusa. W obu ostatnich przypadkach, jeśli Markus posiada detonator od North (rozdział Rozdroża), ładunek zostanie aktywowany . Zginą wtedy mieszkańcy Detroit, a androidy odnoszą zwycięstwo. Jeśli jednak Connor stał się defektem (lub nie dotrwał do tego etapu), nadejdą żołnierze: opcje poddanie się, samobójstwo są jednoznaczne, a opcja dodatkowa detonacja bomby dostępna jest jeśli Markus ją posiada.
 2. Jeśli posiadasz wysokie relacje z North oboje schronicie się w sklepie. Wtedy jedyne wydarzenie jakie może nastąpić, to nadejście żołnierzy. Każda z opcji poza detonacją bomby skutkują śmiercią obojga bohaterów i niepowodzeniem.

Pod dowództwem North

Jeśli Markus zginął w którymś z poprzednich rozdziałów, jego rolę przejmuje North i zawsze prowadzi do walk między ludźmi i androidami. Jeśli rebelia miała jakiekolwiek szanse, będziesz częściowo uczestniczył w rozgrywce przedzierając się jako North z flagą oraz walcząc z żołnierzami (gdzie możesz zginąć, ale tylko jeśli Connor stał się defektem / zakończył swój wątek), by finalnie spotkać Connora-maszynę, który to zadecyduje o jej losie.