Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spotkanie z Kamskim | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Kolejny rozdział w Detroit: Become Human, to Spotkanie z Kamskim. Jeśli Connor zginął w rozdziale Wróg publiczny, zadanie rozpoczyna się od drugiej ścieżki w Schemacie, a Hank nie jest zadowolony. Jeśli zaś w poprzednim rozdziale Marcusa: Capitol Park zabiłeś napotkanych pod koniec policjantów (lub oszczędziłeś ich), ta wiadomość także zaznaczana jest w Schemacie i dialogu Hanka, lecz nie ma wpływu na fabułę. Oczekując na Kamskiego, możesz:

  1. Pogadać z Hankiem,
  2. Przeczytać gazetę,
  3. Sprawdzić portret,
  4. Sprawdzić malowidło,
  5. Przeanalizować posąg.
Test Kamskiego to jedna z ważniejszych scen w grze, ma jednak wpływ tylko na Connora - Spotkanie z Kamskim | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
"Test Kamskiego" to jedna z ważniejszych scen w grze, ma jednak wpływ tylko na Connora

Podczas dialogu z Kamskim najważniejsza scena, to Test Kamskiego - musisz zadecydować, czy zabijesz lub oszczędzisz Chloe - androida należącego do Kamskiego.

  1. Jeśli pociągniesz za spust - zmniejsza znacznie się niestabilność systemu, relacje z Hankiem drastycznie ulegają pogorszeniu, możesz zadać dodatkowe pytanie Kamskiemu (oddzielna ścieżka w Schemacie).
  2. Jeśli nie pociągniesz za spust - zwiększenie niestabilności systemu, relacje z Hankiem poprawiają się, opuszczasz dom bez dodatkowych odpowiedzi.