Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Klub Eden | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Klub Eden to kolejna kluczowa scena w wątku Connora w Detroit: Become Human. Początek zawsze jest taki sam: wejdź do środka i podążaj za Hankiem do jednego z pokojów. Tam zbadaj ofiarę i leżącego na podłodze androida. Podejmij próbę naprawy androida i porozmawiaj z nią. Zależnie od doboru słów, możesz zastosować podejście agresywne lub łagodne (oba przynoszą ten sam skutek, lecz są oddzielnie oznaczone na Schemacie).

Poszukiwanie świadków

Zadanie rozpoczniesz od zbadania miejsca zbrodni - Klub Eden | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Zadanie rozpoczniesz od zbadania miejsca zbrodni

Teraz rozpocznie się trudniejszy etap: poszukiwanie świadków zajścia. Prowadzi to do kontynuowania wątku fabularnego w tej scenie - niepowodzenie nastąpi, gdy nie odnajdziesz pierwszego świadka lub nie uda ci się odnaleźć androida (masz na to 3 minuty) poprzez wykorzystanie nagrań z oczu innych androidów w klubie. Jeśli nie zdążysz w czasie odnaleźć androida, zadanie zakończy się niepowodzeniem.

Pierwszy android stoi naprzeciwko wyjścia z pokoju (oznaczony numerem 9) - Klub Eden | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry

Pierwszy android stoi naprzeciwko wyjścia z pokoju (oznaczony numerem 9). Musisz poprosić Hanka o pomoc w dostępie do androida.

 1. Teraz zbadaj dziewczynę tańczącą na rurze przy drzwiach (przed androidem z numerem 7),
 2. Sprawdź dziewczynę na rurze na drugim końcu korytarza - ona także coś widziała,
 3. Wejdź do pokoju z czerwonym światłem. Tam sprawdź androida z numerem 29).
 4. Kolejny android to numer 23 w pokoju o niebieskim podświetleniu,
 5. Ostatni android, który widział podejrzaną to dozorca,
 6. Poszukiwana weszła do pokoju dla obsługi ("Staff only").

Zaplecze i pościg

Zbiegłego defekta znajdziesz między innymi, nieaktywnymi - Klub Eden | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Zbiegłego defekta znajdziesz między innymi, nieaktywnymi

W pomieszczeniu możesz znaleźć kilka tropów, które wpisują się do Schematu - nie musisz jednak tego robić. Kontynuacja wątku nastąpi po odnalezieniu poszukiwanej - ukrywa się między innymi androidami.

Zakończenia

Najważniejsza scena, to dokończenie pościgu i decyzja o zabiciu / oszczędzeniu androida - Klub Eden | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Najważniejsza scena, to dokończenie pościgu i decyzja o zabiciu / oszczędzeniu androida

Rozdział posiada wiele dostępnych zakończeń:

 1. Nie znalazłeś androida - albo, jeśli poczekasz za długo w klubie bez podejmowania działań śledczych po przeszukaniu pokoju, w którym nastąpiło morderstwo, lub jeśli w wyznaczonym czasie nie znalazłeś, gdzie android mógłby się ukrywać.
 2. Nie odnalazłeś androida na zapleczu - podobnie jak wyżej - jeśli zdecydowałeś się porzucić misję - podejdź do Hanka i powiedz mu, że kończycie poszukiwania, oczywiście nie jest to mile widziane przez detektywa.
 3. Android uciekł po wygranej walce - jeśli nie powiedzie się QTE na zapleczu,
 4. Android złapany, puszczasz ich wolno - rodzaj "dobrego zakończenia", zyskasz duży szacunek Hanka.
 5. Android zabity - jeśli pomyślnie wykonałeś QTE i w ostatniej scenie zastrzeliłeś androida.