Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Most | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Most, to obowiązkowa scena Connora, która zostaje aktywowana niezależnie od wcześniejszych decyzji w Detroit: Become Human. Jest to kolejny z rozdziałów dialogowych. Nie możesz znacznie wpłynąć tu na podejście Hanka do Connora, choć jest to możliwe. Jeśli chcesz pogorszyć relacje, wybieraj opcje: ironia, cynizm, wskazywanie na cechy maszyny. Poprawisz relacje będą uprzejmym i podkreślając cechy ludzkie. Zacznij jednak od zadania "pytania osobistego", w którym możesz zapytać go o próbę samobójczą oraz o jego syna (tylko jeśli widziałeś jego zdjęcie w kuchni na stole, w rozdziale Rosyjska ruletka). Oba wybory nie wpływają na relacje, są dodawane do Schematu. Do Schematu dodawana jest także rozmowa o "rA9". Możesz ją poruszyć tylko, jeśli na miejscach poszukiwań odnalazłeś symbole rA9 (w łazienkach w scenach Gniazdo i Partnerzy).

Zakończenia

Jeśli twoje relacje z Hankiem nie są przyjazne, ostatnie zdania mogą mieć wpływ na to, czy Connor przeżyje, czy nie - Most | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli twoje relacje z Hankiem nie są przyjazne, ostatnie zdania mogą mieć wpływ na to, czy Connor przeżyje, czy nie

Scena posiada dwa zakończenia. Wbrew pozorom nie zależą one od przebiegu dialogu (chyba, że pogorszyłeś relacje z Hankiem z neutralnych na wrogie, będąc cynicznym). Forma zakończenia nie ma wpływu dla dalszych losów bohaterów, oznaczona zostaje jedynie na Schemacie.

  • Hank strzela do Connora - gdy Hank jest wrogi wobec Connora (Hostile), i przy pytaniu Hanka z wycelowaną do ciebie bronią wybierzesz opcję: "nie" lub "ironia". Prowadzi to do jeszcze większego pogorszenia relacji od kolejnej sceny.
  • Hank odchodzi -w każdym innym przypadku, jeśli wasze relacje są przynajmniej neutralne.