Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Partnerzy | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

W tym rozdziale Detroit: Become Human wracamy do Connora. Nawet jeśli uśmierciłeś go w pierwszym rozdziale - ten bohater nie może zginąć w aż do ostatnich scen w grze. Od tej sceny rozpoczynasz budować relacje ze swoim partnerem - Hankiem. Owe relacje mają duże znaczenie dla zakończenia gry, lecz będziesz miał wiele okazji, aby je odbudować, jeśli coś pójdzie nie tak.

Bar

Wejdź do baru i przeskanuj twarze siedzących tam ludzi - twój cel pośrodku, przy barze. Skanowanie wykonasz przytrzymując R2 i naciskając trójkąt. Rozpocznij dialog z Hankiem. Dialogi z tą postacią i finalnie jej nastawienie do ciebie ma duże znaczenie dla wątku fabularnego. Dlatego jeśli dążysz do dobrego zakończenia, warto być nienatrętnym, uprzejmym i przejawiać ludzkie zachowania. Szybko "zaplusujesz" u Hanka stawiając mu kolejnego drinka (odwrotnością będzie oczywiście jego rozlanie) - ma to także znaczenie dla dodatkowych scen na miejscu zbrodni (czytaj dalej).

Miejsce zbrodni

Udacie się teraz na miejsce zbrodni i zechciej mu towarzyszyć. W domu jest sporo rzeczy wymagających zbadania. Kluczowe dowody zbrodni są oznaczone już przez policję żółtymi numerkami. Musisz odnaleźć 10 z nich, by móc kontynuować. Są nimi (w salonie):

 1. Stolik z telewizorem (narkotyki),
 2. Nóż na podłodze,
 3. Wyschnięta krew na podłodze,
 4. Ciało denata (możesz je zbadać dopiero, gdy Hank skończy),
 5. Napis nad ciałem.

A także (nie jako dowody śledztwa, ale liczone jako postępy, umieszczone na Schemacie):

 1. Otwórz szafę przy łóżku,
 2. Obok szafy sprawdź broszurę na stoliku.
Analizuj poszlaki - niektóre, takie jak powyższa krew na ścianie, nie są oznaczone w trybie poszukiwania poszlak - Partnerzy | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Analizuj poszlaki - niektóre, takie jak powyższa krew na ścianie, nie są oznaczone w trybie poszukiwania poszlak

Teraz udaj się w stronę kuchni. Do zbadania są:

 1. 2x ślady krwi na framugach,
 2. Brak noża na uchwycie w kuchni (przed zbadaniem kija baseballowego),
 3. Kij baseballowy,
 4. Przewrócone krzesło,
 5. Drzwi na podwórze,
 6. Figurka w łazience.

Dodatkowo (nie powiązane ze sprawą):

 1. Gazeta na blacie kuchennym.

Zdaj raport Andersonowi

Gdy zbierzesz wymagane dowody, udaj się do Hanka i przedstaw mu swoją wersję wydarzeń. Jeśli pomylisz się 2x w zdawaniu zeznania, dochodzenie zostanie przerwane , a ty mocno stracisz reputację u Hanka i Amandy. Kolejne wybory w kwestii ustalania przebiegu zdarzeń są następujące:

 1. Atak nastąpił w kuchni,
 2. Android został zaatakowany kijem baseballowym,
 3. Android zaatakował napastnika nożem,
 4. Napastnik uciekł do salonu,
 5. Gdzie został zabity nożem.
Trop za defektem prowadzi do końca korytarza - Partnerzy | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Trop za defektem prowadzi do końca korytarza

Teraz musisz odnaleźć zbiegłego androida. Po rozmowie z Hankiem aktywuj tryb poszlak i podążaj za nim w stronę łazienki. W korytarzu zobaczysz na ścianie ślad po opartej o nią drabinę. Zbadaj właz na strych, weź krzesło z kuchni i przedostań się na górę. Po odnalezieniu defekta (bez możliwości wyborów i dalszych opcji dialogowych) zakończysz zadanie.

Zakończenia

Na ukończenie tego zadania masz 5 minut. Jeśli Hank jest ci przychylny, otrzymasz od niego dodatkowe 5 minut (wydarzenie oznaczone na Schemacie); jeśli rozlałeś jego drink w barze, nie zgodzi się na wydłużenie śledztwa (także opcja widoczna w Schemacie).

 1. Znalezienie defekta na strychu - zbierz wszystkie poszlaki i przedstaw poprawną wersję wydarzeń, po czym dostań się na strych. Odblokowuje to dodatkową scenę Przesłuchanie, która wpłynie na dalsze losy Connora.
 2. Niepowodzenie śledztwa - jeśli nie wyrobisz się w czasie z raportem dla Hanka lub nie dokonasz poprawnej rekonstrukcji wydarzeń.