Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bitwa o Detroit - wątek Connora | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Rozdział Bitwa o Detroit nie rozpocznie się w przypadku Connora, jeśli zawiodłeś we wcześniejszych etapach i Connor został na stałe odsunięty od sprawy w rozdziale Ostatnia szansa, Connor. Zadanie może rozpocząć się na dwa sposoby i opowiada dwie odrębne historie, zależnie od decyzji Connora, czy został defektem czy pozostał maszyną (w rozdziale Rozdroża).

Connor pozostał maszyną

Zależnie od tego, czy miałeś dobre relacje z Hankiem i przeżył w poprzednim rozdziale, misję Connora przerwie on lub kpt - Bitwa o Detroit - wątek Connora | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry

Zależnie od tego, czy miałeś dobre relacje z Hankiem i przeżył w poprzednim rozdziale, misję Connora przerwie on lub kpt. Allen znany z rozdziału Zakładniczka

W tym przypadku czeka cię tylko krótka scena, podczas której Connor celuje do przywódcy rebelii, gdy jego ofensywa zostaje przerwana. To, kto przerwie czynność bohatera, zależy od tego, czy Hank przeżył w rozdziale Noc duszy, czyli czy popełnił samobójstwo. Jest to nieznaczna różnica, inne są tylko opcje dialogowe, lecz te same rezultaty podjętych działań:

  1. Jest Connor będzie walczył i przegra, zginie,
  2. Jeśli Connor postanowi zeskoczyć z dachu (w przypadku walki z Allenem) , zginie,
  3. Jeśli Connor będzie walczył z Hankiem i wygra, Hank zginie,
  4. Jeśli Connor będzie walczył z Hankiem i przegra, Connor ginie.
  5. Jeśli Connor pokona policjantów i Allana, przeżyje,
  6. Jeśli Connor po spotkaniu Hanka zrezygnuje z ofensywy, przeżyje.

Jeśli Connor zginie w tym rozdziale, nie kończy swojego wątku.

Connor stał się defektem

Jeśli Connor stał się defektem, będzie musiał zmierzyć się ze swoim sobowtórem-maszyną - Bitwa o Detroit - wątek Connora | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli Connor stał się defektem, będzie musiał zmierzyć się ze swoim sobowtórem-maszyną

W przypadku, jeśli Connor postanowił stać się defektem w rozdziale Rozdroża, przebieg misji jest zupełnie inny i bardziej złożony. Na początku udasz się do wieży wraz ze strażnikiem i wsiądziesz do windy, tam obezwładnisz go oraz jego towarzysza, po czym użyjesz głosu strażnika, by przekierować windę na piętro -49. Przy okazji możesz dostrzec i zhackować kamerę oraz spróbować zatrzymać windę. Jeśli winda dotrze na piętro 31, Connor zginie. Udasz się na dół. Jeśli nie zhackowałeś kamery, będziesz musiał pokonać strażników przy windzie - jeśli przegrasz, zginiesz. Teraz przystąpisz do najważniejszej sceny tego rozdziału. Przybędzie "wrogi" Connor, którego musisz się pozbyć.

Jeśli Hank popełnił samobójstwo, wtedy zadanie jest znacznie ułatwione: wystarczy podmienić świadomość nowego Connora, aby wyjść cało z opresji (jest to jedyna słuszna opcja, która skutkuje kontynuowaniem wątku).

Jeśli Hank nie popełnił samobójstwa, scena staje się znacznie dłuższa i wyborów jest także więcej. Aby wyjść cało z opresji i doprowadzić do pomyślnego zakończenia:

  1. Możesz poświęcić Hanka, wtedy podmień świadomość nowego Connora, by zakończyć wątek pomyślnie,
  2. Pokonaj wrogiego Connora w walce, którą zainicjujesz wyjmując broń lub rzucając się na niego, musisz wygrać jednoznacznie wykonując 100% QTE, by dojść od razu do zakończenia. Jeśli tak się nie stanie, będziesz musiał ukończyć "test Hanka": zapyta cię o imię jego psa (które opcjonalnie poznajesz w rozdziale Czekając na Hanka szperając na jego biurku), oraz o imię syna - to możesz znać z rozdziału Rosyjska ruletka, jeśli zobaczyłeś zdjęcie jego syna na stole i zapytałeś o szczegóły). Jeśli nie znasz imienia Cole'a, zadanie nie powiedzie się.