Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gniazdo | Connor | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Poszukując kolejnego defekta, Connor wraz z Hankiem trafia do mieszkania podejrzanego w scenie Gniazdo w Detroit: Become Human. Rozdział dzieli się na dwa lub trzy etapy: pogadanka w przerwie na lunch - popraw lub pogorsz swoje relacje z Hankiem; mieszkanie - zbadaj mieszkanie Ruperta. Jeśli odnajdziesz zbiega, rozpocznie się kolejna scena, pościg.

Przerwa na lunch

Przeanalizuj posiłek Hanka i jego kolegów, by odblokować dodatkowe opcje dialogowe - Gniazdo | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Przeanalizuj posiłek Hanka i jego kolegów, by odblokować dodatkowe opcje dialogowe

Udasz się z Hankiem na posiłek. Od razu przechodzimy do części dialogowej:

 1. Po dołączeniu do Hanka przeskanuj hazardzistę oraz sprzedawcę - może potem odnieść się do nich w dialogu ("towarzystwo").
 2. Po dołączeniu do Hanka przeproś go za zachowanie na posterunku,
 3. Przeanalizuj hazardzistę oraz posiłek, który otrzyma Hank (burgera i napój).Wspomnij o negatywnych skutkach spożywania takiego posiłku.
 4. Jeśli dalej chcesz poprawiać stosunki, mów prawdę, i bądź wybierz "podejście psychologiczne".

Na Schemacie pojawią się informacje o byciu szczerym z Hankiem, o poinformowaniu go o niezdrowym jedzeniu oraz o twoim zdaniu na temat jego kolegów.

Zbadaj mieszkanie

Kolejna scena: budynek. Przed wejściem do mieszkania zbadaj pióra na podłodze w korytarzu. W pomieszczeniu możesz obrać pokój po prawej, by znaleźć gazetę. Idź na wprost za Hankiem do głównej części mieszkania. Do odnalezienia są (zapisywane na Schemacie):

 1. Klatka dla ptaków,
 2. Dioda LED na umywalce,
 3. Oznaczenia rA9 w łazience,
 4. Dziennik w szparze za plakatem (w salonie) - istotny, gdyż posiada odniesienie w końcowej fazie gry - jest jedną z opcji zapewnienia pomyślnego zakończenia fabuły Connorsa;
 5. Stołek w łazience - jest on najważniejszym elementem dochodzenia, pozwoli ci bowiem odnaleźć Ruperta ukrytego na strychu mieszkania.
1 - Gniazdo | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
2 - Gniazdo | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry

Zakończenia

Podczas QTE masz mało czasu na wybór ścieżki - Gniazdo | Connor | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Podczas QTE masz mało czasu na wybór ścieżki

Jeśli znajdziesz Ruperta, rozpocznie się pościg. Istotne są tu QTE, lecz bardziej - drogi, które wybierzesz. Jeśli chcesz dogonić defekta wybieraj za każdym razem szybką trasę, z wyjątkiem tych, przechodzących przez tłum. Niezależnie od decyzji w zakończeniu, Hank nie zginie.

 1. Connor dogonił Ruperta - wybrał pościg - zwiększa stabilność systemu Connora (i poprawia relacje z Amandą) oraz znacznie pogarsza relacje z Hankiem;
 2. Connor dogonił Ruperta - wybrał ratowanie Hanka - zmniejsza stabilność systemu Connora (i pogarsza relacje z Amandą) oraz znacznie poprawia relacje z Hankiem;
 3. Connor zginął - Connor może zginąć w tym rozdziale. Może to nastąpić tylko, gdy nie wykonasz QTE w wymaganych momentach krytycznych (np. zeskok z dachu do okna i upadek z dużej wysokości).
 4. Rupert nie został znaleziony - nie analizuj wszystkich poszlak w mieszkaniu (w tym szczególnie stołka), by nie odnaleźć defekta. Hank po kilku minutach sam powie, żebyście już opuścili lokum.