Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Noc duszy | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human Detroit Become Human poradnik, solucja

Rozdział Noc duszy skupia się na Markusie i Connorze - do Kary wracamy dopiero w rozdziale Bitwa o Detroit w grze Detroit: Become Human. Rozdział ten stanowi krótkie podsumowanie dotychczasowych osiągnięć bohaterów i opcjonalne zakończenie niektórych wątków pobocznych androidów.

Markus w domu Carla

To, jak rozpocznie się rozdział Noc duszy, zależy od decyzji podjętej przez Markusa w rozdziale Upadek. Jeśli Carl zginął (Markus nie popchnął Leo), zobaczysz tylko krótką cutscenę, w której Markus udaj się na cmentarz. Jeśli Carl przeżył, rozdział jest znacznie dłuższy.

Wejdź do mieszkania. W salonie możesz przyjrzeć się przedmiotowi, który wykorzystałeś w rozdziale Malarz jako aktywność, by przeczekać aż Carl zje obiad. Są to:

 1. Książki na półce,
 2. Szachy,
 3. Fortepian;
 4. Dodatkowo możesz wysłuchać nagrania Leo,
 5. Możesz spojrzeć na obraz, który namalowałeś w rozdziale Malarz.

Dążąc do końcowej cutsceny, udaj się na górę do pokoju Carla, gdzie po ominięciu pielęgniarki będziesz mógł porozmawiać z Carlem. Jeśli dwukrotnie weźmiesz agresywną opcję dialogową, Carl zginie.

Zakończenia - Markus

Sceny w rozdziale Markusa zależą od tego, czy żyje oraz czy przeprowadzony był atak na Jerycho (na co wpływ ma odnalezienie go przez Connora) - Noc duszy | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Sceny w rozdziale Markusa zależą od tego, czy żyje oraz czy przeprowadzony był atak na Jerycho (na co wpływ ma odnalezienie go przez Connora)

Dalsza część rozdziału Markusa to cutsceny (poza jednym przypadkiem), które w pełni reprezentują wcześniejsze wybory, a dokładnie to, jak potoczyły się losy w Jerycho oraz czy Markus przeżył.

 1. North poprowadzi ludzi do ataku, jeśli Markus zginął lub opuścił obóz (został wyrzucony) w rozdziale Rozdroża.
 2. Scena różnić się będzie zależnie od tego, czy statek został zaatakowany czy nie (czyli czy Connor poznał lokalizację Jerycho w rozdziale Ostatnia szansa, Connor).
 3. Jeśli Connor nie odnalazł Jerycho (jak wyżej), ale Marcus jest pośród ludzi z Jerycho, w zależności od własnego wyboru, będziesz mógł zadecydować o pokojowym proteście lub agresywnej rewolucji.
 4. Jeśli jednak Connor oraz Markus przeżyli do tego momentu i Connor odnalazł Jerycho, znajdziesz się w kościele wraz z towarzyszami, który dożyli do tego momentu. Przed rozpoczęciem ataku / protestu, powinieneś z nimi porozmawiać. Są to:
 5. North (dodatkowa opcja dialogowa, jeśli udało wam się osiągnąć wysoki poziom przyjaźni),
 6. Kara - jeśli przeżyła i nie została aresztowana w rozdziale Rozdroża.
 7. Simon,
 8. Josh,
 9. Connor - jeśli Connor stał się defektem i przeżył, znajdziesz go pośród defektów. Podczas dialogu, jeśli nie będziesz ufny wobec Connora, doprowadzi to do jego śmierci (nie kończy to wątku Connora).

Podobnie jak w innych przypadkach, gdy kończysz rozdział jako Markus, możesz zadecydować, czy chcesz prowadzić pokojowy strajk, czy krwawą rewolucję.

Connor - pozostał maszyną

Jeśli ujrzysz scenę Connora w domu Hanka, już nic nie uratuje go przed samobójstwem - Noc duszy | Sceny wspólne | Solucja Detroit Become Human - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli ujrzysz scenę Connora w domu Hanka, już nic nie uratuje go przed samobójstwem

Jeśli Connor pozostał maszyną i miał dobre relacje z Hankiem, obejrzysz jedynie krótką scenę jego rozmowy z Amandą.

Jeśli Connor pozostał maszyną i miał wrogie relacje z Hankiem, obejrzysz dodatkowo scenę z domu Hanka (gdy detektyw opuścił pracę w policji w rozdziale Ostatnia szansa, Connor). Dostępne są dwie ścieżki dialogu, które zależą od tego, czy Connor zginął podczas rozgrywki (więcej niż raz) lub odblokowana będzie druga ścieżka, gdy nie zginął ani razu. Niezależnie od powyższego, ten wątek, gdy został aktywowany, może zakończyć się tylko w jeden sposób - śmiercią Hanka.

Connor - stał się defektem

Jeśli Connor stał się defektem w rozdziale Rozdroża dołączając do North (Markus jest martwy) ukaże się właśnie ta scena. Możesz porozmawiać z North, Karą, Joshem i Simonem (jeśli wszyscy oni dotarli do końca poprzedniego rozdziału), po czym North wzywa wszystkich do ataku i scena zakończy się.