Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zapobiec śmierci Marcusa w Detroit Become Human? Detroit Become Human poradnik, solucja

Poradnik do Detroit Become Human posiada wszystkie momenty, w których życie Markusa jest zagrożone. Ta solucja dokładnie wskaże Ci decyzje, które ocalą Marcusa.

Marcus jest głównym bohaterem, którego poczynania kształtują tło gry Detroit: Become Human, który ma wybawić androidy z ucisku (określany w grze mianem rA9). Z tego powodu, niemożliwe jest zakończenie jego wątku we wczesnych fazach gry podobnie jak nielogiczna byłaby śmierć bohatera.

Marsz wolności

Śmierć Marcusa następuje dopiero w ostatnich etapach gry - Jak zapobiec śmierci Marcusa w Detroit Become Human? - Detroit Become Human - poradnik do gry
Śmierć Marcusa następuje dopiero w ostatnich etapach gry

Pierwszym momentem, kiedy Marcus może zginąć, jest rozdział Marsz wolności, który jest zarazem ostatnim samodzielnym rozdziałem Marcusa. Bohater zginie, jeśli:

  1. Opinia publiczna jest niska,
  2. Przy przyjeździe policji Marcus rozpocznie atak,
  3. Przy przyjeździe policji Marcus nie ustąpi z miejsca.

Jeśli więc nie udało ci się zadowolić ludzi swoimi żądaniami, jedyną opcją będzie wycofać się, jeśli nie chcesz doprowadzić do śmierci Marcusa. Spoiler: po śmierci Marcusa wątek walki jest kontynuowany, jednak na czele androidów staje North.

Rozdroża

W rozdziale Rozdroża, jeśli Markus pomyślnie ukończył pierwsze etapy i nie został odrzucony z Jerycho, może zginąć w następujących sytuacjach:

  • Przegranie QTE w walkach z żołnierzami,
  • Obranie złej drogi ucieczki przez korytarze,
  • Gdy minie czas na podjęcie decyzji podczas pokonywania drogi przez korytarze,
  • Dodatkowo: jeśli napotka Connora-maszynę podczas próby podłożenia ładunku,
  • A także: podczas ucieczki ze statku, jeśli Marcus zdecyduje się kupić czas dla towarzyszy na ucieczkę.

Bitwa o Detroit

Zależnie od tego, czy poprowadziłeś działania pokojowe czy agresywne, Markus może zginąć w wielu sytuacjach. W przypadku demonstracji pokojowej nastąpi to, jeśli Markus przegra walkę (QTE) lub pójdzie na ugodę z Perkinsem. Dodatkowo pod sam koniec rozdziału o jego losie zadecydować może opinia publiczna, jeśli podczas zatrzymania przez żołnierzy wybierze opcję: śpiew / pocałowanie North. Jeśli opinia publiczna jest niska, Markus zginie.

Jeśli poprowadziłeś agresywną rewolucję, możesz zginąć już po odniesieniu zbyt dużej ilości ran, a Simon ani North nie mogą uratować Markusa. W dalszym etapie śmierć nastąpi jeśli przegrasz walki (QTE) oraz w każdym innym przypadku, jeśli nie posiadasz detonatora od North z rozdziału Rozdroża - wtedy jest to jedyna opcja, by zachować przypartego do muru Markusa.