Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Detroit Become Human - poradnik do gry

Detroit Become Human - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zapobiec śmierci Connora w Detroit Become Human? Detroit Become Human poradnik, solucja

Nasz poradnik zawiera wszystkie miejsca, w których może umrzeć Connor w Detroit Become Human. Solucja pomoże ci uniknąć śmierci Connora.

Connor jest nietypowym bohaterem. Może zginąć w wielu rozdziałach na wiele różnych sposobów. Co jednak ciekawe, nie kończy on wtedy wątku fabularnego. Przy kolejnej scenie pojawia się "nowy Connor" - kopia androida. Jednakże odbija się to delikatnie na fabule i w dużym stopniu na Hanku. RK800 bowiem nie pamięta wszystkiego i nie ma wszystkich informacji, co może uniemożliwić odblokowanie niektórych elementów na Schemacie historii.

Zakładniczka

Jeśli Connor ginie w pierwszym rozdziale nie ma to dużego wpływu na dalszy cykl zdarzeń - Jak zapobiec śmierci Connora w Detroit Become Human? - Detroit Become Human - poradnik do gry
Jeśli Connor ginie w pierwszym rozdziale nie ma to dużego wpływu na dalszy cykl zdarzeń

Connor może zginąć już w pierwszym rozdziale: Zakładniczka. Stanie się tak, jeśli:

 1. Spróbuje zastraszyć defekta bronią,
 2. Jeśli negocjacje nie powiodą się (jeśli nie osiągniesz przynajmniej 50-60% szans na powodzenie negocjacji widocznych na interfejsie),
 3. Jeśli negocjacje nie powiodą się i Connor postanowi uratować Emmę,
 4. Jeśli Connor wybierze opcje dialogową "Poświęć się" (Sacrifice-self).

Dostępne są więc dwie pozytywne opcje zakończenia:

 1. Uzyskaj 90-100% szans na powodzenie negocjacji i okłamuj defekta, aby w końcu uwolnił dziewczynkę i został zastrzelony przez snajperów;
 2. Po zdobyciu broni policjanta z apartamentu zdecyduj się zastrzelić defekta.

Przesłuchanie

Jeśli Connorowi udało się znaleźć defekta w rozdziale Partnerzy, kolejna scena to przesłuchanie. Jeśli nie udało ci się zdobyć zaufania androida podczas przesłuchania i doprowadziłeś go do przerażenia, jeśli zainterweniujesz podczas Chris naciska na defekta lub gdy android rozpoczął auto-destrukcję, zginiesz.

Zbiegowie

Jeśli Kara ukrywając się sprowadzi na siebie pościg (zostanie odnaleziona przez Connora w budynku lub nie ucieknie przed policjantami patrolującymi ulicę), rozpocznie się pościg. W trakcie pościgu dotrzyj do ogrodzenia i przedostań się przez nie Connorem na autostradę. Jeśli zawiedziesz w QTE, Connor zginie.

Gniazdo

W rozdziale Gniazdo, jeśli Connor nie przeskoczy przez dach nad przepaścią (bardzo łatwe QTE, trzeba specjalnie pozwolić Connorowi upaść, aby się nie powiodło), Connor zginie.

Most

Scena ta występuje zawsze; nie chcesz umrzeć - nie drażnij Hanka... - Jak zapobiec śmierci Connora w Detroit Become Human? - Detroit Become Human - poradnik do gry
Scena ta występuje zawsze; nie chcesz umrzeć - nie drażnij Hanka...

W rozdziale Most, Connor może zginąć zastrzelony przez Hanka. Rozdział ten ma tylko te dwa zakończenia: Connor żyje lub ginie. By nie zginąć musisz spełnić tylko jeden warunek: mieć przynajmniej neutralne stosunki z Hankiem. Zwróć jednak uwagę, że jeśli były one neutralne przy rozpoczęciu sceny, mogą zostać poprawione, ale i pogorszone w dialogach. Wystarczy wybierać opcje dialogowe, które jasno wskazują na odczuwanie przez androida ludzkich emocji i uczuć - to zadowoli Hanka.

Wróg publiczny

Defekt może zabić Connora - Jak zapobiec śmierci Connora w Detroit Become Human? - Detroit Become Human - poradnik do gry
Defekt może zabić Connora

Jeśli zadecydujesz się odnaleźć defekta, który pomógł wpuścić Marcusa i jego ekipę do budynku, szukaj go w kuchni. Jednakże, tym sposobem łatwo doprowadzić jest do śmierci Marcusa i to na kilka możliwych sposobów.

 1. Marcus zginie, jeśli nie wyciągnie noża z lewej ręki po tym, jak zostanie nim przygwożdżony przez defekta.
 2. Marcus zginie, jeśli będzie ratował Hanka podczas strzelaniny z defektem na korytarzu.

Ostatnia szansa, Connor

W rozdziale Ostatnia szansa, Connor, bohater może zginąć, gdy rozzłości Chrisa w drodze do archiwum (Connor musi nie znać lokalizacji Jerycho: poznaje ją, gdy w zadaniu Spotkanie z Kamskim, gdy zabije Chloe i zapyta Kamskiego o Jerycho). Wtedy po zakończeniu poszukiwania dowodów Gavin wpada do archiwum i rozpoczyna walkę z Connorem - jeśli Connor ją przegra (QTE), ginie.

Druga opcja to brak dowodów (nie zginął żaden android [nie licząc defekta z pierwszego rozdziału Zakładniczka), które pozwoliłyby na odnalezienie Jerycho lub jeśli nie udasz się do archiwum w ciągu około 5 minut. Tutaj śmierć Connora następuje w CyberLife i jest zakończeniem wątku Connora. Uniemożliwia więc zdobycie trofeum Tam i z powrotem.

Rozdroża

To przedostatni rozdział, w którym Connor może zginąć, jeśli nie zakończył swojego wątku w rozdziale Ostatnia szansa, Connor. W żadnym z tych przypadków nie kończy on swojego wątku. Jeśli chcesz zapobiec śmierci Connor, najlepiej będzie, jeśli stanie się defektem. Jeśli nie:

 1. Connor ginie zastrzelony przez żołnierza na początku rozdziału, jeśli rozpocznie ucieczkę lub zaatakuje żołnierza i mu się nie powiedzie,
 2. Może zginąć podczas walki z Markusem - sam wybierzesz, który z nich przeżyje (pojedynek nie nastąpi, jeśli Markus już nie żyje),
 3. Jeśli Markus nie żyje, Connor natknie się na Josha - z jego powodu napotka później żołnierza, który zastrzeli Connora.
 4. Connor może zginąć zabity przez żołnierza, podczas próby wysadzenia statku,
 5. Pod koniec rozdziału, Connor (jako defekt) może zginąć także podczas próby pomocy Markusowi po zaminowaniu statku, lub jeśli nie dołączy do towarzyszy na czas.

Bitwa o Detroit

Jeśli Connor nie stał się defektem, ujrzysz go na dachu budynku ze snajperką. Napotka tam policjantów, którzy będą z nim walczyć - jeśli przegrasz, zginiesz. Żadne próby negocjacji nie prowadzą do pozytywnego zakończenia - nie chcesz zginąć, walcz i wygraj. Opcjonalnie poddaj się, ale tylko w przypadku, gdy w pobliżu jest Hank.

Jeśli Connor jest defektem, może zginąć podczas nieudanej próby ucieczki z wieży CyberLife zastrzelony przez ochronę lub później, jeśli nie uda mu się "wybudzić" znajdujących się tam androidów.