Shadowrun Returns - poradnik do gry
Poradnik do gry Shadowrun Returns zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich dostępnych zadań, porady dotyczące tworzenia bohatera oraz dokładne mapy, na których zaznaczono istotne postacie oraz miejsca.
Aktualizacja:

Shadowrun Returns - poradnik do gry
Poradnik do gry Shadowrun Returns posiada wszystko potrzebne do pełnego ukończenia gry, wliczając w to dokładny opis każdego z zadań, wiadomości o mechanice gry oraz krok po korku przedstawiony proces tworzenia postaci. Wszystkie lokacje posiadają własne mapy, wraz ze szczegółową legendą, by pomóc w szybkiej orientacji.

Poradnik do Shadowrun Returns to:
- dokładny opis wszystkich zadań głównych i pobocznych
- wysokiej jakości mapy lokacji, wraz z ich szczegółową legendą
- wytłumaczenie podstawowych zasad mechaniki gry
- informacje o wszystkich dostępnych w grze rasach, archetypach i umiejętnościach
W przedstawionym poradniku, zostały zastosowane odpowiednie oznaczenia kolorystyczne. Znaczniki związane z mapą lokacji i jej legendą, posiadają konkretny kolor, a ich numeracja umieszczona jest zazwyczaj w nawiasach, jak np. Merchant [7]. W samym tekście, wykorzystane zostały cztery różne kolory. Wszyscy przeciwnicy oznaczeni są kolorem brązowym, przyjaźni/aktywni NPC - zielonym, wszelkiego rodzaju przedmioty które możesz podnieść - niebieskim, a umiejętności postaci - pomarańczowym.
Shadowrun Returns - PORADNIK UKOŃCZONY
Prace nad poradnikiem zostały zakończone, jeżeli jednak masz jakieś uwagi lub własne propozycje rozbudowy poradnika wyślij je na adres [email protected].
Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche) wydane po zakończeniu prac nad poradnikiem, mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika.
DZIENNIK ZMIAN
27 sierpnia 2013 - załączono do poradnika solucję serii następnych obszarów - poczynając od The Digital World - Matrix, a kończąc na Out of the Shadows.
16 sierpnia 2013 - opublikowano szczegółowy opis kolejnych sektorów - od The Warehouse do The Digital World.
9 sierpnia 2013 - dodano opis zadań, sprzedawców i ciekawych miejsc w lokacjach Royale Apartment, The Penthouse Suite, Seamstresses Union - Safehouse, The South Seattle Docks.
7 sierpnia 2013 - zaktualizowano poradnik o rozdział poświęcony postaci gracza w którym opisane zostały rasy, archetypy bohaterów, atrybuty oraz umiejętności. Ponadto - do solucji dodano opis Pike Place Market.
2 sierpnia 2013 - dodano opis zadań w lokacjach Apartment, Docks, Organ Grinders, The Reddmond Barrens oraz Seamstresses Union.
Maxim i Patryk "Irtan" Grochala (www.gry-online.pl)

GRYOnline
Gracze
Steam
- Seamstresses Union | Opis przejścia Shadowrun Returns
- The Reddmond Barrens | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Mercy Mental Hospital | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Archetypy | Postać w Shadowrun Returns
- The Warehouse | Opis przejścia Shadowrun Returns
- The South Seattle Docks | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Back to the Union - Safehouse | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Back to the Union | Opis przejścia Shadowrun Returns
- The Penthouse Suite | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Royale Apartment | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Pike Place Market | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Seamstresses Union - Piętro | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Apartment | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Organ Grinders | Opis przejścia Shadowrun Returns
- Coyote's Crusade | Opis przejścia Shadowrun Returns
Komentarze czytelników
djmaciek Pretorianin
ja mam lepszy poradnik: bierzemy elfa, ładujemy 4-5 pkt karmy w body i reszte maxujemy rifle i dodge, przy 4 ap jestesmy nie do rozj. sprawdzone na najwyższym poziomie trudności.
micin3 Generał
Usuneliście mój koment mówiący o błędzie w poradniku ("karz") a samego błędu już poprawić nie mogliście??
zanonimizowany659076 Junior
Goladkin -> Prawego przycisku myszy, możesz użyć do przesuwania kamery w trybie wolnej kamery. Da się to zmienić w opcjach gry. Do niczego więcej się nie przydaje.
zanonimizowany935141 Chorąży
dobra robota, mam małe pytanie - czy można klimać prawym przyciskiem myszki?? bo u mnie się nic nie dzieję jak klikam. dzieki za poradnik - mialem juz rezygnowac z gry, ale chyba dam rade - jestem na walce i jest ciezko, ale jakos mi to idzie.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.