The Walking Dead: Above River Street
Aktualizacja:
Rozdział 4: Above River Street
Uwaga: Jeśli Kenny zginął w poprzedniej scenie, wydarzenia z jego udziałem naturalnie nie pojawią się w dalszej części gry. W takim przypadku Christa spróbuje porozmawiać z Lee o niedawnym wydarzeniu (identyczny dialog pojawi się na początku kolejnego rozdziału, jeśli Kenny żyje). Wybór opcji jest dowolny, gdyż ważniejsza rozmowa pojawi się za chwilę - Christa będzie chciała wyjaśnić sytuację odnośnie Clementine.
Jeśli w rozdziale 3, podczas rozmowy z Christą i Omidem powiedziałeś, aby to Kenny zaopiekował się Clementine, jeśli coś ci się stanie, Christa teraz to przypomni.
1. "Clementine. I know Kenny was your guy. Yeah. Well?"
(1): Ain't much choice, now. | Christa zapamięta to. |
(2): Find her a family that's ... capable. | Christa zapamięta to. |
(3): You guys would be great for her. | Christa zapamięta to. |
(4): ... | - |
Jeśli w rozdziale 3 nie wybrałeś Kenny'ego do opieki na Clementine, Christa powie: "Omid and I have to stay safe. For her.", opcje dialogowe od (2) do (4) będą identyczne jak w powyższym dialogu #1, natomiast (1) będzie brzmiała: "Yeah, you do.".
Jeśli wybrałeś opcję (3), pojawi się kolejny dialog, w którym Lee będzie miał możliwość zapytania o samopoczucie Christy (zapewne zdążyłeś zauważyć, że Christa jest w ciąży). Wybór nie ma znaczenia, aczkolwiek, jeśli nic nie odpowiesz, Christa zauważalnie się zmartwi.
Zostało jeszcze 74% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla CiebieThe Walking Dead: A Telltale Games Series - Season One
24 kwietnia 2012
- The Walking Dead - poradnik do gry
- The Walking Dead: The Walking Dead - poradnik do gry
- The Walking Dead: Epizod No Time Left
- The Walking Dead: The Morgue
- The Walking Dead: Rooftop
- The Walking Dead: Gone
- The Walking Dead: Siege
- The Walking Dead: Trapped
- The Walking Dead: The Neighbors
- The Walking Dead: Above River Street
- The Walking Dead: Going Alone
- The Walking Dead: The Gauntlet
- The Walking Dead: The Stranger
- The Walking Dead: Stay Close To Me; Goodbye
- The Walking Dead: Epizod No Time Left
- The Walking Dead: The Walking Dead - poradnik do gry
Komentarze czytelników
Epizod 1 rozdział 3
"Po chwili będziesz musiał powiedzieć, kim właściwie jesteś dla Clementine. Jeśli będziesz milczał, Shawn uzna cię po prostu za dobrą osobę. Jeśli skłamiesz, ojciec Shawna - Hershel Greene - wytknie ci to w następnym rozdziale."
Jesteśmy some random guy i to jest fakt. Alternatywa to powiedzieć, że jesteśmy opiekunką co jest kłamstwem. Tymczasem jak odpowiemy some random guy to potem jesteśmy brani za kłamcę. Nielogiczna ta gra. Nie bardzo wiem jak podejrzane milczenie ma być uczciwe...
Istnieje opcja ściągnięcia tego poradnika? Sorry, nie znam się za bardzo.
spoiler start
"Jeśli nie pokazałeś ugryzienia, Christa i Omid nie przyłączą się, niezależnie od wybranej odpowiedzi w następnym dialogu. "
Wydaje mi się, że ja nie pokazałem ugryzienia a poszli ze mną wszyscy oprócz Bena którego sam zostawiłem.
spoiler stop
Ja też widzę sens takiego analitycznego poradnika. Jestem pod wrażeniem. Zaciekawił mnie koniec czwartego odcinka gdzie następuje ważny wybór.
spoiler start
Wszyscy idą ze mną oprócz Kenny'ego. Wkurzyło mnie to, bo od początku dbałem o relacje z nim i jego rodzinką. Wybrałem opcję I need you i to jak widać był błąd. Ale to nic, skończę grę jak wyjdzie ostatni epizod, a potem zacznę zabawę od zera.
spoiler stop
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
