Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lipca 2009, 16:42

autor: Hed

Zostań najpotężniejszym Gladiatorem i wygraj nagrody!

Mamy okazję zapowiedzieć konkurs przeznaczony dla osób, które uważają, że drzemie w nich dość siły, aby zostać Gladiatorem. Taką możliwość daje jedna z gier prezentowanych przez serwis MultiGRY – Gladiatorzy 2 – w którą można pograć za darmo w oknie przeglądarki. Do wygrania czekają atrakcyjne nagrody w postaci gier Overlord II na Xboksa 360 oraz Devil May Cry 4 na PC.

Mamy okazję zapowiedzieć konkurs przeznaczony dla osób, które uważają, że drzemie w nich dość siły, aby zostać Gladiatorem. Taką możliwość daje jedna z gier prezentowanych przez serwis MultiGRYGladiatorzy 2 – w którą można pograć za darmo w oknie przeglądarki. Do wygrania czekają atrakcyjne nagrody w postaci gier Overlord II na Xboksa 360 oraz Devil May Cry 4 na PC.

Gladiatorzy 2 to jedna z wielu gier dostępnych w serwisie MultiGRY. Tytuł oferuje ładną oprawę wizualną. Najważniejsza jest jednak dynamiczna rozgrywka i szybka akcja. W grze wcielamy się w postać gladiatora walczącego przy użyciu zróżnicowanych broni na wielu arenach. Do wyboru otrzymujemy trzy różne klasy – Versus, Magnus i Priscus – oraz mnóstwo lokacji i możliwości.

Za postępy jesteśmy nagradzani pieniędzmi, które można przeznaczyć na naprawę sprzętu, nowe bronie i ulepszenia. Oprócz tego każdy gracz ma szansę pojawić się w oficjalnych rankingach (można je podejrzeć na stronie gry) i zdobyć sławę wśród innych uczestników. Właśnie z tym elementem jest związany specjalny konkurs. Jak można zdobyć jedną z dwóch wymienionych gier?

Zostań najpotężniejszym Gladiatorem i wygraj nagrody! - ilustracja #1

Żeby wygrać nagrodę, trzeba założyć konto na globalnym serwerze europejskim i w nazwie loginu zawrzeć GRY-OnLine (np. hed_GRYOnLine), a później, w ciągu dwóch tygodni znaleźć się najwyżej na liście rankingowej w kategorii „Najlepsi gracze”. Konkurs, jak widać, przeznaczony jest dla najodważniejszych śmiałków, którzy nie boją się zawalczyć z innymi osobami o pierwsze miejsce.

Zabawa zaczyna się dzisiaj (22 lipca) i potrwa do 12 sierpnia 2009 roku (do północy). Pudełka z grami, czyli Overlordem II (Xbox 360) oraz Devil May Cry 4 (PC) trafią do najlepszego gladiatora, który zdoła pokonać wszystkich innych wojowników. Oczywiście w świecie gladiatorów sytuacja zmienia się bardzo szybko, więc wydaje się, że każdy, nawet początkujący zawodnik ma szansę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.