Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lipca 2009, 16:42

Zostań najpotężniejszym Gladiatorem i wygraj nagrody!

Mamy okazję zapowiedzieć konkurs przeznaczony dla osób, które uważają, że drzemie w nich dość siły, aby zostać Gladiatorem. Taką możliwość daje jedna z gier prezentowanych przez serwis MultiGRY – Gladiatorzy 2 – w którą można pograć za darmo w oknie przeglądarki. Do wygrania czekają atrakcyjne nagrody w postaci gier Overlord II na Xboksa 360 oraz Devil May Cry 4 na PC.

Mamy okazję zapowiedzieć konkurs przeznaczony dla osób, które uważają, że drzemie w nich dość siły, aby zostać Gladiatorem. Taką możliwość daje jedna z gier prezentowanych przez serwis MultiGRYGladiatorzy 2 – w którą można pograć za darmo w oknie przeglądarki. Do wygrania czekają atrakcyjne nagrody w postaci gier Overlord II na Xboksa 360 oraz Devil May Cry 4 na PC.

Gladiatorzy 2 to jedna z wielu gier dostępnych w serwisie MultiGRY. Tytuł oferuje ładną oprawę wizualną. Najważniejsza jest jednak dynamiczna rozgrywka i szybka akcja. W grze wcielamy się w postać gladiatora walczącego przy użyciu zróżnicowanych broni na wielu arenach. Do wyboru otrzymujemy trzy różne klasy – Versus, Magnus i Priscus – oraz mnóstwo lokacji i możliwości.

Za postępy jesteśmy nagradzani pieniędzmi, które można przeznaczyć na naprawę sprzętu, nowe bronie i ulepszenia. Oprócz tego każdy gracz ma szansę pojawić się w oficjalnych rankingach (można je podejrzeć na stronie gry) i zdobyć sławę wśród innych uczestników. Właśnie z tym elementem jest związany specjalny konkurs. Jak można zdobyć jedną z dwóch wymienionych gier?

Zostań najpotężniejszym Gladiatorem i wygraj nagrody! - ilustracja #1

Żeby wygrać nagrodę, trzeba założyć konto na globalnym serwerze europejskim i w nazwie loginu zawrzeć GRY-OnLine (np. hed_GRYOnLine), a później, w ciągu dwóch tygodni znaleźć się najwyżej na liście rankingowej w kategorii „Najlepsi gracze”. Konkurs, jak widać, przeznaczony jest dla najodważniejszych śmiałków, którzy nie boją się zawalczyć z innymi osobami o pierwsze miejsce.

Zabawa zaczyna się dzisiaj (22 lipca) i potrwa do 12 sierpnia 2009 roku (do północy). Pudełka z grami, czyli Overlordem II (Xbox 360) oraz Devil May Cry 4 (PC) trafią do najlepszego gladiatora, który zdoła pokonać wszystkich innych wojowników. Oczywiście w świecie gladiatorów sytuacja zmienia się bardzo szybko, więc wydaje się, że każdy, nawet początkujący zawodnik ma szansę.