Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2024, 16:23

autor: Kamil Kleszyk

Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia 2024 z 8 grami, w tym z 2 premierowymi. Shadow of the Tomb Raider wisienką na torcie

Microsoft opublikował listę gier, które w najbliższych tygodniach zasilą ofertę Game Passa. Wśród nadchodzących tytułów znajdują się m.in. Shadow of the Tomb Raider oraz interesująca gra niezależna Harold Halibut.

Źródło fot. Square Enix / Slow Bros.
i

Marzec już za nami, a to oznacza, że Microsoft przygotował nową ofertę gier, które wzbogacą usługę PC/Xbox Game Pass. Cyfrowa biblioteka dostępna w formie subskrypcji w ciągu najbliższych tygodni poszerzy się o kilka ciekawych tytułów, które z pewnością będą łakomym kąskiem dla niejednego użytkownika.

Fanów gier indie powinna szczególnie zainteresować produkcja Harold Halibut. Tytuł tworzony od przeszło dziesięciu lat trafi do oferty Microsoftu na premierę. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy Lary Croft – Shadow of the Tomb Raider to niewątpliwie najpopularniejsza pozycja z omawianego zestawienia – oraz odprężających ogrodowych robótek.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

PX Game Pass kupisz tutaj

Poniżej możecie się zapoznać z pełną listą gier przewidzianych na pierwszą połowę kwietnia.

Xbox Game Pass na 1. połowę kwietnia 2024

 1. SUPERHOT: Mind Control Delete (PC, konsole, i chmura) – dostępne od dziś
 2. LEGO 2K Drive (konsole i chmura) – 2 kwietnia
 3. Lil Gator Game (konsole, chmura i PC) – 4 kwietnia
 4. EA Sports PGA Tour (XSX/S, chmura i PC) – 4 kwietnia
 5. Kona (konsole i chmura) – 9 kwietnia
 6. Botany Manor (XSX/S, chmura i PC) – 9 kwietnia
 7. Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition (konsole, chmura i PC) – 16 kwietnia
 8. Harold Halibut (PC, XSX/S, chmura) – 16 kwietnia

Dodanie nowych tytułów wiąże się również z pożegnaniem kilku dotychczasowych propozycji z oferty Game Passa. Oto one:

15 kwietnia Xbox Game Pass opuszczą

 1. Amnesia: Collection
 2. Amnesia: Rebirth
 3. Back 4 Blood
 4. Phantom Abyss
 5. Research and Destroy
 6. Soma

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej